Lionel Messi Başlığı - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sir Alex Ferguson’un sözünü dinlemek gerekli.Bir oyuncu kulübünün önüne geçtiği an gönderilmelidir.Ronaldo’yu Real’e satma sebepleri de buydu.Barcadaki oyuncular adım gibi eminim Messi gitse ve rahatlasak diyorlardır.Her zaman ilgi onun üstünde.Diğer oyuncular şov bile yapsa maç sonu Messi kazandırdı oluyor ve en çok o konuşuluyor.

Sir Alex Ferguson’un sözünü dinlemek gerekli.Bir oyuncu kulübünün önüne geçtiği an gönderilmelidir.Ronaldo’yu Real’e satma sebepleri de buydu.Barcadaki oyuncular adım gibi eminim Messi gitse ve rahatlasak diyorlardır.Her zaman ilgi onun üstünde.Diğer oyuncular şov bile yapsa maç sonu Messi kazandırdı oluyor ve en çok o konuşuluyor.
üstat ronaldo ile messi bir mi bu konuda yav. barcadakiler seslerini kesip herife biraz yardım etmeli çok bi şey istemiyo adam.biraz defans yapın yeter diyo
diğer hangi oyuncu şov yaptıysa messi yaptırmıstır 3 tane maç bulamazsın onun ayagının degmedigi

Üst Alt