Lionel Messi Başlığı - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tamam senle anlasamayacagiz... golcu Laca ile basarilar :d
Anlasamiyacagiz cunku sen hala futboldan sadece f'sini anlamisin maalesef. Sistematik olarak Lacazette forvet olarak oynamadi hele bu sezon Firmino-light gibi oynadi, yani kanatlara supporter role gibi dusunmen lazim. Ki bunu iyi yapti kosularla geriye gidip toplari almakla. Bi ara evet cok formsuzdu ama gidipde Laca yerine golcu almalari lazim demek sacmaligin taniskasi. Bu takim Aubadan hatta Pepeden gol bekliyor bunlar golculari Laca degil ve ona gorede hic bir zaman oynamadilar.
Zaten Laca Giroud yerine geldi diyen adamla konusmamam lazim yani ne factlerin dogru nede Emery veya Artetanin oynatmaya calisdigi sistemi anlamisin.

Eger gercekten cok merakliysan futbola sana bi kac okuyabilecegen veyahut dinleyebilecegin seyler oneririm. Oyle gidip reddit'den felan yorumlar okursan neden boyle dusundugunude anlayabiliyorum.

Anlasamiyacagiz cunku sen hala futboldan sadece f'sini anlamisin maalesef. Sistematik olarak Lacazette forvet olarak oynamadi hele bu sezon Firmino-light gibi oynadi, yani kanatlara supporter role gibi dusunmen lazim. Ki bunu iyi yapti kosularla geriye gidip toplari almakla. Bi ara evet cok formsuzdu ama gidipde Laca yerine golcu almalari lazim demek sacmaligin taniskasi. Bu takim Aubadan hatta Pepeden gol bekliyor bunlar golculari Laca degil ve ona gorede hic bir zaman oynamadilar.
Zaten Laca Giroud yerine geldi diyen adamla konusmamam lazim yani ne factlerin dogru nede Emery veya Artetanin oynatmaya calisdigi sistemi anlamisin.

Eger gercekten cok merakliysan futbola sana bi kac okuyabilecegen veyahut dinleyebilecegin seyler oneririm. Oyle gidip reddit'den felan yorumlar okursan neden boyle dusundugunude anlayabiliyorum.
Laca vs Nketiah ile ilk 4 zor, benim soyleyeceklerim bu kadar.

Son cumlelerine bakarsak nasil bir insan oldugun anlasiliyor zaten farkli dusuncelere saygi duymayi ogren ilk once, neyse fazla uzatmayalim. Futbolu en iyi sen biliyorsun aynen renktas (y)

Laca vs Nketiah ile ilk 4 zor, benim soyleyeceklerim bu kadar.

Son cumlelerine bakarsak nasil bir insan oldugun anlasiliyor zaten farkli dusuncelere saygi duymayi ogren ilk once, neyse fazla uzatmayalim. Futbolu en iyi sen biliyosun aynen renktas (y)
Hmm nasil bir insan oldugumu nerden anladin gercekten cok merak ettim xd
Farkli dusuncelere acik bir konuda degil ha dersin ki su su sebeplerden ama gelipde Laca golcu degil golcu lazim takima demek farkli bir dusunce olmuyor ishal oluyor. Hic bir konuda tartismadan sadece bozuk kaset gibi yorum yapman felanda farkli dusunce degil. Farkli dusuncelerle gelmek istiyorsan buyur tartisabiliriz ama sen daha dusunce nedir onu bile bilmiyorsun bence.
Senden iyi bildigimde bariz.

Koeman kim oluyor Messi'nin yanında? Bir tarafta elde tutulur bir başarısı olmayan, teknik direktörlük kariyeri vasatın üstüne çıkamamış bir futbolcu eskisi diğer tarafta da futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük futbolcularından biri.

Üst Alt