Lionel Messi: "Kimseyi kandırmadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lionel Messi: "Kimseyi kandırmadım"

lionel-messi-argentina-uruguay-eliminatorias-sudamericanas-01092016_s4g8y7kidlei166mtvxo0g3q1.jpg

Lionel Messi, emeklilik kararından kısa sürede vazgeçerek insanları aptal yerine koyduğu yönündeki eleştirileri yanıtladı.

Arjantin'in kaptanı Lionel Messi, Copa America finalinde yaşadığı büyük hayal kırıklığının ardından milli takım kariyerini noktalamış, fakat takımın yeni antrenörü Edgardo Bauza'nın bizzat Barcelona'ya giderek kendisiyle görüşmesinin ardından kararından vazgeçmişti.

Bu durum eleştirileri beraberinde getirdi. Arjantinli yıldızdan pek hazzetmeyen bazı çevreler, Messi'nin hedef şaşırtmak için sahte bir emeklilik kararı açıkladığını ve insanları kandırmaya çalıştığını iddia ettiler. 29 yaşındaki oyuncu bu ithamlara sessiz kalmadı.

Arjantin'in Uruguay'ı 1-0 yendiği Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri maçında takımının golüne imza atan Leo, maçın ardından TV Publica'ya konuştu ve "Milli takıma döndüğüm için çok müteşekkirim. Emeklilik kararımı açıkladığımda kimseyi kandırmaya çalışmadım. O an ne hissettiysem onu söyledim. Büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştık. Sonrasında daha etraflıca düşünme şansım oldu." dedi.

Athletic Bilbao ile deplasmanda oynadıkları maçta yaşadığı sakatlığa rağmen Arjantin formasıyla sahada olmak istediğini ifade eden Messi, "Kasığımda halen büyük bir ağrı var ama bugün, geride bıraktığımız aylarda sebep olduğum rahatsızlık nedeniyle, sahada olmak istedim. Venezuela maçında oynayacak mıyım, bilmiyorum." şeklinde konuştu.

Arjantin, Uruguay galibiyetiyle birlikte eleme grubunda zirveye yükseldi.

Goal.com

messi_va9kletih6ph1rdcwo1nhxk3h.jpg

En iyi oyuncu olabilir ama yaptigi mallik

Koskoca adam penalti kacirdigi icin ben oynamiyor küstüm dedi

Koskoca Messi penaltı kaçırdığı için mi bırakacak Milli takımı ? Messinin en az 40-50 tane penaltı kaçırmışlığı var.. Özellikle 2012 yılında Barcelona - Chelsea maçında maçın 88. dakikasında Messi Penaltı kaçırdı dönen top'ta Torres golü attı Chelsea turu geçmişti şampiyonlar liginde...

bunun gibi çok sayıda penaltı kaçırmışlığı var.. buradaki asıl sorun, Takımdaki forvetlerin kazmalığı.. özellikle Higuain denen kazma.. 2014 Dünya kupasındada karşı karşıya golü atsaydı bugün Messi'nin kariyerınde Dünya kupası olacaktı... ama atamadı mal Higuain..

aynısını Şili karşısında yaptı Higuain denen kazma.. Ben Messi olsam bende dayanamam bu kadar kazmalara..

Messi : "Sezon sonunda sayın Özbek ile bir görüşmemiz oldu, ancak ben futbol hayatıma Barcelona'da devam etmek sitediğimi belirtip kibarca reddettim."

adam boşa konuşmamış , burda atıp tutuyordunuz..

rezil herif. Tam fenerli bi herif. Finalleri kaybediyor agliyor, algi olusturuyor, gündemi degistiriyor. Ondan sonra algi yaratmadim. Git Vergilerini öde

Koskoca Messi penaltı kaçırdığı için mi bırakacak Milli takımı ? Messinin en az 40-50 tane penaltı kaçırmışlığı var.. Özellikle 2012 yılında Barcelona - Chelsea maçında maçın 88. dakikasında Messi Penaltı kaçırdı dönen top'ta Torres golü attı Chelsea turu geçmişti şampiyonlar liginde...

bunun gibi çok sayıda penaltı kaçırmışlığı var.. buradaki asıl sorun, Takımdaki forvetlerin kazmalığı.. özellikle Higuain denen kazma.. 2014 Dünya kupasındada karşı karşıya golü atsaydı bugün Messi'nin kariyerınde Dünya kupası olacaktı... ama atamadı mal Higuain..

aynısını Şili karşısında yaptı Higuain denen kazma.. Ben Messi olsam bende dayanamam bu kadar kazmalara..

Alakasi yok

Kaybettigi finallerde Messi'nin hic hatasi yok mu

Milli takimda looser oldugu icin küstüm oynamiyorum dedi sonradan pisman oldu

Alakasi yok

Kaybettigi finallerde Messi'nin hic hatasi yok mu

Milli takimda looser oldugu icin küstüm oynamiyorum dedi sonradan pisman oldu

Hocam Arjantin takımını finallere kadar Messi çıkarıyor zaten.. 2014 dünya kupasındada her maç messi kurtardı Arjantini hatırlayın lütfen.. Messi Arjantini daha ne kadar sırtlayacak ? adam finale kadar görevini yapıyor ama arkadaşları ihanet ediyor resmen Messi'ye..

ama senın söylediklerinde haklılık payı var.. çünkü Messi her ne kadar gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olsada, Takıma Liderlik etme anlamında çok zayıf.. öyle bir özellik yok messide.. ama Ronaldo'da bu özellik var mesela..

Hocam Arjantin takımını finallere kadar Messi çıkarıyor zaten.. 2014 dünya kupasındada her maç messi kurtardı Arjantini hatırlayın lütfen.. Messi Arjantini daha ne kadar sırtlayacak ? adam finale kadar görevini yapıyor ama arkadaşları ihanet ediyor resmen Messi'ye..

ama senın söylediklerinde haklılık payı var.. çünkü Messi her ne kadar gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olsada, Takıma Liderlik etme anlamında çok zayıf.. öyle bir özellik yok messide.. ama Ronaldo'da bu özellik var mesela..

Iyi de dedigin gibi tek basina finale cikarsa tek basina finalleri de kazanmasi gerekir

Bu mantik sacma,hic kimse tek basima bir takimi bir yerlere getiremez

messimi kurtardi? 1 mac haric fos. Mascherano ve di maria daha önemlilerdi

Üst Alt