Lisede Kızlarla Tanışma? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lisede Kızlarla Tanışma?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lisede Kızlarla Tanışma?

You want a girl?

You need Power. When you have Power, you get money. If you have money, you have the girls.

Paran olursa her türlü, en tipsiz erkek bile olsan, bi kiz gelir yanina.

Hemen zengin olsun kuzenin.

Ağız laf yapıyor benim ama çok patavatsızım.Geçen mecburiyetten senle takılıyorum diyen bir arkadaşa (geyik muhabbeti yapıyoruz) sana vereceğime çalıya çırpıya sürterim dedim kız şok oldu rahat 6 kişi de varız kızlı erkekli.Tipsizim dediğim ben tipsizim diye bağırdıkça arkadaşlarım yok olm öyle birşey derler ama inanmıyorum yani :D

bann:lol::asd::asd::asd:

Bende nemalanayım lan az şurdan :asd:

Şimdi bir parayı kırıyoruz.

2 konuşuyoruz

3 ne yapıyoruz beyleR?

Ağız laf yapıyor benim ama çok patavatsızım.Geçen mecburiyetten senle takılıyorum diyen bir arkadaşa (geyik muhabbeti yapıyoruz) sana vereceğime çalıya çırpıya sürterim dedim kız şok oldu rahat 6 kişi de varız kızlı erkekli.Tipsizim dediğim ben tipsizim diye bağırdıkça arkadaşlarım yok olm öyle birşey derler ama inanmıyorum yani :D

Sen ne yapmışsın aga :D

Orta Yol gitme.

Ya bi hirbo/kro ol... kizlar seviyor nedense...

veya Edebiyat/Kültür/Müzik agirlikli bilgin cok olsun, yani biraz Entel ol...onu da seviyor kizlar.

ama ortada giden, hic bir özelligi olmiyan... pek ilgi cekmez.

yıl 2012 hala ne utangaçlıgı. o kızla tanışana kadar kapar giderler o kızı:D panik olmayacan atak olucan. güvenli şekilde yanına oturup konuşacan. olursa olur olmazsa olmaz. hiç söyleyememekten daha iyi.:D

Kuzenine (yoksa sana mi?) tavsiyem. Bi Gitar alsin. O gitar hersey halleder..

Gitarli-Gitarsiz Fark

without-guitar-and-with-guitar-1280995933-6699.jpg

yıl 2012 hala ne utangaçlıgı. o kızla tanışana kadar kapar giderler o kızı:D panik olmayacan atak olucan. güvenli şekilde yanına oturup konuşacan. olursa olur olmazsa olmaz. hiç söyleyememekten daha iyi.:D

Eğer çocuğun karakteri sağlamsa reddedilmek çok koyar,kapabileceğin kızlara yönelicen :b5:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt