Liverpool FC Takip Başlığı - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok acayip domine ettiler.

Önem derecesine göre bu süreçteki temel taşlar;

Klopp
Virgil
Robertson-Trent
Mane-Salah-Firmino

Biraz da şans lazım işte. Trent gibi bir çocuk geliyor ve birden dünyanın en iyi sağ beki oluyor. Robertson ile ikisi efsane taşıdılar. Aslında onları 2. sıraya bile koyabilirdim. Ayrıca hücumda Mane'yi de diğerlerinden biraz farklı görüyorum.

Liverpool'un geçen seneki gibi performans göstermesi çok zor. Bu sene o dominasyonu sağlayamazlar. Chelsea ve Manu çok güçlendiler bu sene. Salah'ı satıp adam gibi kanat ve forvet almaları lazım. Bir de stoper de alabilirler. Joe Gomez'le olacak iş değil.

Liverpool orta sahaya takviye yapmak için bayern münihli ispanyol oyuncu Thiago Alcantara ile ilgilendiği söyleniyor.

siz ne düşünürsünüz bilmem ama liverpool için nokta transfer olur

Jürgen Klopp: 16 yaşındaki kızınızın ilk kez bir randevuya çıktığını düşünün. Beraber gittiği çocuk iyi biri olsa bile biraz endişelenirsiniz. Oyuncularımı milli takımlarına gönderdiğimde tam olarak böyle hissediyorum.

1599030393747.png

Jürgen Klopp: 16 yaşındaki kızınızın ilk kez bir randevuya çıktığını düşünün. Beraber gittiği çocuk iyi biri olsa bile biraz endişelenirsiniz. Oyuncularımı milli takımlarına gönderdiğimde tam olarak böyle hissediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 91847

Çılgınca bir düşünce

2D5816A152517475ACFA55DAC85BAF9098192364

Üst Alt