Liverpool, Real Madrid, Lyon ve Crystal Palace Sacha Boey'i İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Liverpool, Real Madrid, Lyon ve Crystal Palace Sacha Boey'i İstiyor

Liverpool'un Galatasaray'ın sağ beki Sacha Boey ile ilgilendiği bildirildi.

Boey geçen yaz Türk devlerine katıldı ve bu sezon kendi takımının şampiyonluk mücadelesi verdiği lig maçlarının biri hariç hepsinde rol aldı. Görünüşe göre 22 yaşındaki oyuncunun performansı, kulüpler onun imzası için çember çizerken dikkatlerden kaçmadı.

Jeunes Footeux tarafından yayınlanan son bir haberde , Lyon'un Fransız uluslararası genç oyuncuyla ilgilendiğini ifade ettiği, ancak onu imzalamak için rekabeti 'zor' olarak nitelendirdiği belirtildi. Real Madrid de olası bir destinasyon olarak listelenirken , Premier Lig takımlarını temsil eden Liverpool ve Palace'ın oyuncuyla yakından ilgilendiği söyleniyor.

Marsilya deplasmanı, Barca maçlarında falan dikkatlerini çekmiş olabilir direkt tr maçlarını ölçü almamışlardır diye tahmin ediyorum.
Omar'ın alındığı sezon Okan hocanın Başakşehirle hem şampiyon olup hem de Uefa Avrupa Ligi'nde Gruplar'dan çıktığı sezonda Olympiakos'un Wolverhampton Maç'ı vardı.Liverpool'un aldığı Tsimikas o Maç'ta show yapmıştı.Olympiakos'un daha önceki Maçlar'ını izlemedim reis ama büyük ihtimalle de orda da iyi oynamıştır.Ama Liverpool'un Avrupa'da iyi oynamayıpta daha doğrusu orda oynamayıp kendi Ligi'nde örneğin İskoçya ligi'nde iş yapan adamları da akdığı çok oldu özellikle bek transferlerinde hıza ve güce dayalı oyuncuları özellikle seçiyorlar..

Omar'ın alındığı sezon Okan hocanın Başakşehirle hem şampiyon olup hem de Uefa Avrupa Ligi'nde Gruplar'dan çıktığı sezonda Olympiakos'un Wolverhampton Maç'ı vardı.Liverpool'un aldığı Tsimikas o Maç'ta show yapmıştı.Olympiakos'un daha önceki Maçlar'ını izlemedim reis ama büyük ihtimalle de orda da iyi oynamıştır.Ama Liverpool'un Avrupa'da iyi oynamayıpta daha doğrusu orda oynamayıp kendi Ligi'nde örneğin İskoçya ligi'nde iş yapan adamları da akdığı çok oldu özellikle bek transferlerinde hıza ve güce dayalı oyuncuları özellikle seçiyorlar..
Doğrudur ahbert

Sacha Boey için Liverpool ve Crystal Palace gibi EPL takımlarının yarışması Fransız sağ bekimizin kalitesini bir kez daha ortaya koyuyor ama ne olursa olsun devre arasında ilk 11 oyuncusu satmamalıyız. Sene sonunda oyuncunun hedefleri ve kulüp çıkarı uyuşursa belki 20221221_154432.jpg20221221_154413.jpg20221221_180858.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fransayi niye seçti diye kızdım ama Kounde hıyarı kadar da oynardı yaw yazık oldu şu turnuvaya bir çıksa TR transfer rekorunu kirardi..

Üst Alt