Liverpool, Uğurcan Çakır'ın Peşinde! Masadaki Bahsi Geçen Teklif £18M - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Liverpool, Uğurcan Çakır'ın Peşinde! Masadaki Bahsi Geçen Teklif £18M

Yahu hemen kolpa felan yazmışsınız galiba hiç takip etmiyorsunuz 1 yıl dır liverpool scoutlari takip ediyor trabzona bile geldiler zaten son 1 yıldır çocuk show yaptı scoutlar olumlu rapor vermiştir alır liverpool 18 milyon euro verir mi yazmış biri liverpool için o para çerez değerinde..
Bu söylediğin herhangi bir bilginin kanıtı var mı?

Bu söylediğin herhangi bir bilginin kanıtı var mı?
Kanıtım Ingiliz basının da çıkan haberler yeni değil bayadır çıkıyor zaten Türk basını da ordan aldı ilk haberi Uğurcan in da hemen Avrupa ya gitmek istediği biliniyor zaten ozan kabak merih zeki yusuf gibi felan liverpool olmazsa büyük liglerden birine transfer yapacak sezon sonu trabzonda diğer alt yapı kalecilerine güveniyor iyi paraya bırakacaklar..

bu alison becket taş çatlasa 25 26 dir. 7 8 sene üst düzey kalecilik yapsa ugurcanin oraya gitmesi için salak olması lazım.Ondan forma alma ihtimali yok

Kanıtım Ingiliz basının da çıkan haberler yeni değil bayadır çıkıyor zaten Türk basını da ordan aldı ilk haberi Uğurcan in da hemen Avrupa ya gitmek istediği biliniyor zaten ozan kabak merih zeki yusuf gibi felan liverpool olmazsa büyük liglerden birine transfer yapacak sezon sonu trabzonda diğer alt yapı kalecilerine güveniyor iyi paraya bırakacaklar..
Çıkan haberlerin hepsi ısmarlama olabilir, menajer dayatması olabilir. Liverpoola yakın hiç bir kaynak Uğurcan'dan bahsetmedi şu ana kadar.

Gitmek istemesi vs ayrı mevzular. Adamlar oyuncularını pazarlamayı iyi biliyorlar sadece.

Uğurcan üzerine çok sağlam bir şekilde koyan bir kaleci ilk çıktığında bayağı küfür etmiştim melonun kaleciliği daha iyiydi düşünün (kocaman bir) ama çocuğa helal olsun yada Trabzonspor'un teknik ekibine mi helal olsun diyelim çok iyi bir noktaya geldi. Aynı doğru eğitimle çok daha iyi noktalara gelebilir hatta üst düzey bir kaleci bile olabilir şu anda o eşikte eşiği aşamasını sağlayacak yer İtalya veya Almanya olacaktır.
Trabzonsporun baskani olacak o herif para yerine reklamı seçerse trabzondan daha çok futbolcu dünyada iyi yerlere gelir

##Hemen bir portekizli hoca##

Liverpool onunla ilgilense bile, buyuk takim bile olsa umarim gitmez. Sebebi cok basit; Alisson'un yedegi olmaya gitmek mantikli degil. Onun yerine yurt disinda 1. kaleci olacak bir takima transfer olmaya baksin.

Yahu hemen kolpa felan yazmışsınız galiba hiç takip etmiyorsunuz 1 yıl dır liverpool scoutlari takip ediyor trabzona bile geldiler zaten son 1 yıldır çocuk show yaptı scoutlar olumlu rapor vermiştir alır liverpool 18 milyon euro verir mi yazmış biri liverpool için o para çerez değerinde..
hayır degil sallama git bak son trasnfer dönemnde ne kadar harcamışlar. beyaz tv yorumculuguna gerek yok

Bonservisini alıp bir yerlere kiralarlar diye düşünüyorum. İnşallah olur, ne olursa olsun Avrupa'da Türk oyuncuları seyretmek keyifli.

Üst Alt