LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | İkinci Yarı | 19 Kasım | NtvSpor

Nasıl maç bu be, müthiş, korner oldu şimdi de.

Ahaha penaltıymış hakem yedi.

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | İkinci Yarı | 19 Kasım | NtvSpor

60 liraya 110 lira aldım ama kimse emeksiz kazandın diyemez terledim burada.

Müthiş maçtı iki tarafa da helal olsun.

Real Madrid, Türkyienin Feneri, her mac hakemler kolluyor

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor

Şerefsiz hakem,hadi sadece son pozisyon olsa neyse.Bütün maç resmen katletti valencia yı.Soldadonun golünde de ofsayt falan yok.

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor

Üf şu muhabbetlerden bıktım ama artık Barcelona = Fenerbahçe Real Madrid = Galatasaray kardeşim açın biraz tarihe bakın, başarılara bakın.

Hakem penaltıyı yemiş. Ama Barcelona'da çok kollanıyordu, o yüzden İspanya'da bu kadar tartışılmaz bu olay.

Maçın her dakikası pozitif futbol oynayan Valencia'ya tebrik ve teşekkürler.

1 ve 3. gollerdeki amatörce yapılan hatalara,Parejo+Jonas denen 2 Mustafa Sar'da eklenince mağlubiyet geldi.

Maçı Valencia kaybetti kısacası.

oha bizim antep maçındaki hakem bunun yanında iyi kalır. ne maçtı öyle ya, adam penaltıları, kırmızı kartları, sarı kartları birer birer es geçti. yuh

Boyle deplasmanda kazanmasini bileceksin... Son dakikadaki pozisyon muthisti :)

Hala Madrid :tiphat:

Yarasalardan bu performanslarını Katanlara karşı göstermelerini de bekleriz. :ka21:

Üst Alt