LL 11/12 H:14 | R.Madrid 4-1 A.Madrid | Maç Sonucu | 26 Kasım | Ntvspor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:14 | R.Madrid 4-1 A.Madrid | Maç Sonucu | 26 Kasım | Ntvspor

Cevap: LL 11/12 H:14 | R.Madrid 4-1 A.Madrid | Maç Sonucu | 26 Kasım | Ntvspor

yedinizmi kafayi adamlan ,gitse dert kalsa dert...

giden gitti ,gittigi gun bitti.

Hiç bir galatasaraylı hiçbir şartta Galatasaray'ı bırakmaz. Tek gerçek, en vefalı olan Galatasaray'dır. Bunu çok çabuk unuttun. Öne süreceğin hiçbir etken Galatasaray'dan bu kaçışına meşruiyet kazandıramaz. Sakın ha bugün sabah ekran karşısına çıkıp ağlama, sakın. Bari giderken g.tluk yapma sahte gözyaşlarınla. Sen orada ayağına darbe aldığında içi burada sızlayacak Galatasaray taraftarına ayıp ettin arda.

. Kadro dışı kalmasına rağmen gitmeyi birgün bile aklından geçirmemiş sabri sarıoğlu'muz bizim bayrak adam ihtiyacımız için yeter de artar bile.

Biz galatasaray'a dokunabilmek için g.tümüzden terler akıtırken sen Galatasaray'dan elini çekiyorsan, biz de senden bağımızı çektik, orda madrid derbisi sırasında aklına getir bunları. Bu takımın efsaneleri 4 sezonla, milli maçlarıyla değil Galatasaray'a kattıklarıyla efsane oldular, sense her lafını yedin, kupa kazanacam dedin maça çıkmadın. imparator gelmiş .......... gitmem dedin, meğersek valizin hazırmış.

özetle bunlar işte. bunları seçtim aradan. çok sevdiğim bi blogcu yazmıştı zamanında, arda konusu açılmışken yazayım dedim. Ki bunu yazan herif Ardayı oğlu gibi/abisi gibi severdi. Yazının başlığı da duruşun oysa, duruşumuz bu.​

Noldu la maç başlığını Arda başlığına mı çevirdiniz, bir yorum da benden daha doğrusu babamdan gelsin.

Babama ben haber verdim baba Arda'yı satmışız diye, kime kaça diye sormadı direk şunu dedi, "zaten aylardır kafası burada değildi, bedeni de gitsin ne fark eder"

bence ardanin transfer olmasinda bir sorun yok, sorun gidince kendini peygamber sanip mal mal konusmasi. sirf kaptan oldu ve para kazandirdi diye utanmasa stadi isteyecek salak

gitmesi en dogal hakkı. ama en cok transfer sezonuna 10 gün kala gitmesi kötü oldu bizim icin. giden gitti. adama atıp tutmaya gerek yok.

gitmesi en dogal hakkı. ama en cok transfer sezonuna 10 gün kala gitmesi kötü oldu bizim icin. giden gitti. adama atıp tutmaya gerek yok.

Hah iste olay tam olarak bu. Eger erken gitseydi emin olun kimseler bu konuyu bu kadar uzatmazdı. Saka gibi ya, adam bekledi bekledi son anda gidiyorum deyip bizi Riera'ya mahkum etti.

4-1 az olmuş, şöyle 5-6 falan ataydılar keşke.

Gereksizlik listesi

Arda turan denen bünye

Çevresi

Sevenleri

Onun yüzünden birinin forumda ceza alması

:ays:

Madrid'i tutana aşk olsun.Nuri'yi de 11 de görmek istiyoruz artık.Kes şu Lass'ı ya da Khedira'yı Nuri yav.

Üst Alt