LL 11/12 H:2 | Ath.Madrid 0-0 Osasuna | 28 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:2 | Ath.Madrid 0-0 Osasuna | 28 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:2 | Atletico Madrid 0-0 Osasuna | Maç Sonucu | 28 Ağustos | NTV Spo

Yanlız fazla erken konuşmamak lazım.Daha Arda,Gabi hazır değil.Falcao gelecek.Diego'nun gelme ihtimali var.Reyes'te kendine oynamazsa iş yaparlar.İşin saçma yönü Raul Garcia'yı kiraya vermişler.Bu bizde Ayhan varken Yekta'nın gönderilmesi gibi birşey. :)

Cevap: LL 11/12 H:2 | Atletico Madrid 0-0 Osasuna | Maç Sonucu | 28 Ağustos | NTV Spo

reyes bencilin önde gideni iyi ki gelmemiş diyorum

Reyes Arda'yı kıskandı gibi komik laflar etmeyin :D

Daha olmuş birşey yok takımda.Hemen romantik takılıyorsunuz :D

Daha ilk maçta madridde iş yok diyoruz.Durun bakalım 5.Haftadan sonra daha net yorum yaparız. Ligin ilk maçlarında fizik olarak hazır olunmayabilir. Üstelik öğlen sıcağında maç yapıldı.Aynısı Galatasaray'ında başına gelebilir;=)

Reyes, Arda oyunda yokkende şutlar atıyordu. Arda fazla çalıma gitmedi. Yavaş yavaş oda ritmini bulur. Fran,silvio,Felipe falan Arda'nın dilinden anlasaydı 1,2 pozisyona daha girerlerdi.

Arena'yı gördükten sonra hiç bi stadı beğenmiyorum artık,Atletico'nun stadı hala saha gibi geldi :D

Heryerde Lamah konuşuluyor.

Usain Bolt = Lamah:D (Ercan Taner)

Değeri 1M ama yeni transfer olmuş. 2,3 maç sonra tutulmaz. Artık bu performansı ile onbir başlatırlar. Sağda, Solda zıpkın gibi içeri giriyor. Çok kuvettli. Uzaktan şutları gayet iyi:)

Courtois

Silvio - Godin - Miranda - Lopez

Mario - Gabi

Reyes - Diego - Arda

Falcao​

11'leri bu olur. Bu takım iş yapar.

Bir dahaki maç Valencia ile deplasmanda.Mehmet Topal ve Ardayı karşı karşıya izleyeceğiz.Vay be :)

O lafı bana söyledin biliyorum gel senle iddaaya girelim Arda Salvio'yu kesemez.Takımı hızlandıran Salvio'ydu çıkınca Madrid çok yavaşladı.Hiçbirşey bilmiyorsan pozisyonları say.
salvio tek başınamı oynuyormuş takımda o hızlandırıyormuş. icraatı nedir peki sırf hızlı diye bir adam begenilmez. hem takım yavaştı zaten. sen kendin söylüyorsun salvio hızlandırıyo diye. bu arada arda salvioyla top diye oynar.

Arda sorumluluk almaya , adam geçmeye ve top sürmeye çekindi. Bu arada Osasuna nın zenci forvetinde gelecek var gerçekten. İyi topcu

Bu haftaki Atletico'yu pek beğenmedim , beğenilecek bir tarafıda yoktu zaten. Özellikle Reyes'in takımın sahibi havalarında olması çok sinir bozucuydu.

Gelecek hafta Valencia deplasmanındaymış galiba Atletico , işleri cok zor , umarım Arda-Falcao-Reyes üclüsüyle baslayabilirler orada.

Manzano: Arda Turan was good, we are happy he is here and he has a lot to offer for the future

Bu haftaki Atletico'yu pek beğenmedim , beğenilecek bir tarafıda yoktu zaten. Özellikle Reyes'in takımın sahibi havalarında olması çok sinir bozucuydu.

Gelecek hafta Valencia deplasmanındaymış galiba Atletico , işleri cok zor , umarım Arda-Falcao-Reyes üclüsüyle baslayabilirler orada.

Katılmamak elde değil

Arda girdikten sonra izlemeye başladım vasat oynadılar begenmedim. Taraftarlarıda beş para etmez

Taraftar fena değildi :) Arkadan gelen megafonlu ses çok güzel.. La La Madriddd :)

Üst Alt