LL 11/12 H:2 | Ath.Madrid 0-0 Osasuna | 28 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:2 | Ath.Madrid 0-0 Osasuna | 28 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:2 | Atletico Madrid - Osasuna | 28 Ağustos | 13.00 | NTV Spor

atleticonun formasını cok beğeniyorum.aynı still bize yapsa nike seneye cok iyi olur.sarı kırmızı cubuklu beyaz şort veya siyah olabilir

Bu İspanyollar da enteresan. Ya gece yarısı maç koyuyorlar ya da öğlen vaktine. Orada saat daha 11. Ağustos ayında Madrid gibi sıcak bir yerde öğle sıcağında maç mı oynatılır..

Olsun hiç değilse yayıncı kuruluşları belirlemiyor, federasyonları kendi kararını kendi verebiliyor.

atleticonun formasını cok beğeniyorum.aynı still bize yapsa nike seneye cok iyi olur.sarı kırmızı cubuklu beyaz şort veya siyah olabilir

Ülker reklamı da şortta olsa daha iyi olacak. İsimlerin numaranın altında yazılmasından nefret ediyorum.

Cevap: LL 11/12 H:2 | Atletico Madrid 0-0 Osasuna | ilk Yarı | 28 Ağustos | NTV Spor

sol acikda oyniyan topcu ardanin 1 bacagi etmez

insallah komple ikinci yari oynar

Cevap: LL 11/12 H:2 | Atletico Madrid 0-0 Osasuna | ilk Yarı | 28 Ağustos | NTV Spor

Atletico lesh oynuyor her an gol görebilir kalesinde toparlanmalı.

osasuna büyük takımların hiçbirini yenemez. kendi ayarındaki takımlardan da deplasmanda puan alamaz

real varken neden atletico'yu tutarki bu taraftarlar. Cimbom varken şikebahçeyi tutmak kadar anlamsız.

Üst Alt