LL 11/12 H:2 | Barcelona 5-0 Villarreal | 29 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:2 | Barcelona 5-0 Villarreal | 29 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:2 | Barcelona 5-0 Villarreal | İkinci Yarı | 29 Ağustos | NTV Spor

Yok abi ilk 11'den taşları oynatsan da öyle bir sistem kurmuş ki adamlar oynayan oynamayanı aratmıyor. Ağzımın suyu akarak izliyorum adamları kaç senedir...

Cevap: LL 11/12 H:2 | Barcelona 5-0 Villarreal | İkinci Yarı | 29 Ağustos | NTV Spor

ya abi bu kadarida olmaz ama, villareale yaziklar olsiun, adamlar hicbirsey yapmiyor, hirs bile yapmiyorlar.

barca cuma gunu mac yapmis, stoperleri sakat, cik biraz birseyler yapiyormus gibi davran hic degilse ama nerde.

Barca hiç kasmadan, çok çok rahat oynayarak Villareal'e en az 5 atıyor, her an 6-7 olacak gibi ayrıca. Kasmadan 10 bile atabilecekleri görünüyor. Futbolu bu kadar basitmiş gibi gösterebilecek başka takım olamaz herhalde...

Topla oynama oranı da %75 vardır herhalde en az...

Lan adamlar 5-0 geride daha fazla yemeyelim diye 10 kişi geride bekliyolar hala çok ilginç.

Barca artık Real hariç içerideki lig maçlarında stoper oynatmasa da olur gibi duruyor. Top vermiyorlar ki. Bu maç başladığında sahada asıl yeri defans olan sadece Abidal vardı, onun yerine de Xavi başlasa tamam :)

la liganın da boku cıktı.2 takım hariç diğerleri figüran

Ben bir de bu kadar az faul ve ikili mücadele olayını anlamıyorum. Real ve Barca hakikaten faul yapamayacak kadar mı eziyorlar rakipleri yoksabu lig mi böyle? İnanılmaz boşluklar var sahada. Mesela bizim Olympiakos hazırlık maçında bile 3-4 kişilik mücadeleler vardı. Bir anlam veremiyorum bu işe.

yüzde 82'miş...

ulan bizim forum gitse daha fazla oynarız...

hiç olmazsa geride pas felan yaparız...

ayıp be...

Ben Ronaldinho, Eto'o, Deco'lu Barça'dan daha çok zevk aliyordum diyenlar kaç kisiyiz ? Bana katilanlar begensin, katilmayanlar yorum yapsin <3 Saka tabii ki..

Ben bir de bu kadar az faul ve ikili mücadele olayını anlamıyorum. Real ve Barca hakikaten faul yapamayacak kadar mı eziyorlar rakipleri yoksabu lig mi böyle? İnanılmaz boşluklar var sahada. Mesela bizim Olympiakos hazırlık maçında bile 3-4 kişilik mücadeleler vardı. Bir anlam veremiyorum bu işe.
bunu diyorum iste, villareal bastan beri hicbirsey yapmiyor, faul bile yapmiyor, neden cikmislar sahaya, sanirim cikmak zorunda olduklari icin, secim olsaydi asla cikmazdi

elin oglu rubin, shachter yendi bunlari evinde

bunlar 2 atak, kontra atak bile yapamiyor

1. Barca'nın pas yapacağını bilen takım arkada alan bırakmamak için kontrollü basıyor, çünkü biraz dengesiz pres yapsan hemen boşalttığın yere pası atıyorlar. Yani Barca'ya önde pres yapayım dediğini düşünsene arkaya geçirdikleri her top pozisyon olur. Bu sadece önde basarken geçerli değil orta alandaki herhangi bir Barca'lıya bireysel pres yaparken de geçerli, "basayım alayım, alamasam da faul olsun" desen belki birkaç kez fazladan alırsın ama arkaya da daha fazla top kaçırırsın, ciddi risk...

2. Tabi genel olarak alan savunması ve pas ve koşu koridorlarını kapamak İspanya Ligi'nde zaten ön planda onun da etkisi var. Onun doğruluğu tartışılabilir tabi.

3. Barca hakikaten farklı. Bazen basmak, faul yapmak istesen de yetişemiyorsun. Geçen sene 5-0 biten Real maçında mesela Real deli gibi basmak istediği, hatta tekme atmak istediği dakikalarda onu bile yapmakta zorlanmıştı :)

Üst Alt