LL 11/12 H:33 | A.Madrid 1-4 R. Madrid | M.S | Ntvspor | 11 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:33 | A.Madrid 1-4 R. Madrid | M.S | Ntvspor | 11 Nisan

Cevap: LL 11/12 H:33 | A.Madrid 0-1 R. Madrid | 1.Y | Ntvspor | 11 Nisan

Direk bir kisiye ozel demedim genel olarak soyledim.. alaya alma gibi bir durum yok. Eger oyle anlasildiysa kusura bakma.

Ama cidden sıktı bu mevzu mac konulari olsun, mourinho guardiola aciklamalari olsun laflar bir sekilde dolanip ronaldo soyle messi boyleye donuyor...

Diğer konuda haklısın, belki konu zaten açılmış da olsa uzatmamak için aksi yönden konuya hiç girmemek daha iyiydi ama çok kabaca "Messi daha iyi" anlamına gelecek yorum tek yazan ben olduğum için üstüme alındım açıkçası. Özür de diledin (ki o kadarına gerek bile yoktu) o zaman problem de yok. Hatta kibar davranışın için teşekkür ederim. Her yanlış anlaşılma veya tartışma (adı neyse artık) böyle kolayca tatlıya bağlansa keşke.

Bu arada eğer Real erken gol atıp öne geçmeseydi bu maçta Real'in puan kaybetmesinden ümitliydim ama Ronaldo yazdı işte olmadık yerden. A.Madrid'de maç çevirecek potansiyeli pek göremiyorum. Eğer bir şekilde maç dönmez de Real kazanırsa, maçın geri kalanında ne olursa olsun maçı Ronaldo aldı sayarım bu sebepten. Hakkını da vermek lazım şimdi...

Derken atmış Atletico, kendime ibret olsun diye silmiyorum gönderiyorum bunu, ufaktan kapak oldu bana harbiden :D

Cevap: LL 11/12 H:33 | A.Madrid 1-1 R. Madrid | 2.Y | Ntvspor | 11 Nisan

ne oldu bu real'e son haftalarda la?

böyle oynayacaklarsa münih'e hic gitmesinler.

giderlerse de nou camp'a ugramadan madrid'e dönsünler (bence) :ka21:

Cevap: LL 11/12 H:33 | A.Madrid 1-1 R. Madrid | 2.Y | Ntvspor | 11 Nisan

kestiği avantaj pozisyonunu Türkiyede f5in ralibine bile kesemezlerdi .

Üst Alt