LL 11/12 H:5 | A.Madrid 4-0 S.Gijón | 21 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:5 | A.Madrid 4-0 S.Gijón | 21 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:5 | A.Madrid 4-0 S.Gijón | Maç Sonucu

Arda'nın asist'i yok.Oyunda genel olarak fazla risk yapmadı fazla efor sarfetmedi.Ben bunun nedenini hafta sonu oynanıcak barca macı diye düşünüyorum.Cok müthiş mac olcak.

Cevap: LL 11/12 H:5 | A.Madrid 4-0 S.Gijón | Maç Sonucu

Yahu bu Falcao nasıl bir insandır ya her ortaya dokunuyo neresiyle olduğu önemli değil sırtıyla , kafasıyla , ayağıyla vs. .. Bana sorarsanız dünyanın en iyi forvetleri arasında .

Arda fena değildi yine idare etti .

Cevap: LL 11/12 H:5 | A.Madrid 4-0 S.Gijón | 21 Eylül | Maç Sonucu

Arda'nın uzun zamandır haftada 3 maç oynamama sıkıntısı var. Bugün yorgun gözüktü, ama maç ritmi yakalaması için iyi.

ntv, arda messi'ye karşı reklamını başlattı.

hakkaten, ayrı bir hırsla maça başlayabilir ama barcelona maçı çok çok zor.

barcelona kurallarını yıkmak zor:

ayağa pas, 10 metreden uzağa pas vermek yasak, uzaktan şut yasak, orta yasak, korneri orta kullanmak yasak, gol atmamak yasak. :D

Falcao nasıl bir adamdır ya. Bir hava topunu da es geç. Adam ne olursa olsun o topa vuruyor. İnanılmaz bir golcü.

falcao gercekten mukemmel 1 golcu degisik 1 stili var adam her topa vuruor yamuk duz ters :D

ntv, arda messi'ye karşı reklamını başlattı.

hakkaten, ayrı bir hırsla maça başlayabilir ama barcelona maçı çok çok zor.

barcelona kurallarını yıkmak zor:

ayağa pas, 10 metreden uzağa pas vermek yasak, uzaktan şut yasak, orta yasak, korneri orta kullanmak yasak, gol atmamak yasak. :D

Valencia'yı yenselerdi bir ümidim olurdu benim ama artık çok zor. İki maç üstüste puan kaybını yaptılar zaten bu sezon, bir sezonda iki kere gerçekleşmesi akla yakın görünmüyor. Fakat Arda-Falcao, biraz da Diego-Reyes hücumu inanılmaz hakkaten, karşılıklı goller olabilir.

falcao ceza sahası içinde dünyanın en iyi forveti müthiş golcü real de olsa 50 tane atardı real gitsin benzema higuan gibi standart adamlarla uğraşsın

Üst Alt