LL 11/12 H:6 | Barcelona 5-0 A.Madrid | 24 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:6 | Barcelona 5-0 A.Madrid | 24 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:5 | Barcelona - Atl. Madrid | 24 Eylül | 23.00 | Ntvspor

arda'dan çok atletico madrid savunması ne yapacak, onu daha çok merak ediyorum,

messi bu ara dehşet arapasları yollamaya başladı,

arda ne kadar cevap verebilir bilmem, henüz daha takım içinde belirgin bir etkinliği yok.

kolay kolay top almıyor,

arda'dan çok atletico madrid savunması ne yapacak, onu daha çok merak ediyorum,

messi bu ara dehşet arapasları yollamaya başladı,

arda ne kadar cevap verebilir bilmem, henüz daha takım içinde belirgin bir etkinliği yok.

kolay kolay top almıyor,
Ligin en az gol yiyen takimi Atletico savunma iyidir.

Barcelona'yi dünyanin en cok takip edilen takimlarindan varsayarsak, dünyanin gözü Arda da olacak diyebiliriz bu aksam. Sansini iyi kullanirsa kendi popülaritesini arttirabilir. :)

Barcelona'yi dünyanin en cok takip edilen takimlarindan varsayarsak, dünyanin gözü Arda da olacak diyebiliriz bu aksam. Sansini iyi kullanirsa kendi popülaritesini arttirabilir. :)

Duygusal değilim.Arda,Pedro´dan falan çok daha üstün yetenekli.Bu seneki performansı ile seneye Barca yada Real neden olmasın?

pedro sadece katalan olduğu için oynayan barca dışında başka bir takımda oynayamıyacak bir futbolcudur. barca yı sevmem ama pedro ve bousquet i hiç sevmem. madrid koy barcaya!!!

Bir delilik yaptım bu maçı alt oynadım. Kuponumda tek şüphe ettiğim maç bu maç, acaba bir kupon daha yapıp şu maçı üste mi çevirsem. 5 bin lira boşa gidecek bu yüzden.

Vasat bir adam bence Pedro.Barcelona müthiş bir takım olduğu için göze batmıyor.Ha birde alt yapıdan gelmesi.Galatasaray´a gelse Arda´nın yarısını veremez.

Di Maria balonunu ona katlar bence... O vasat bu vasat diyoruz da Barcelona'da o zaman iyi oynayan adam yok. Barcelona için sistem önemlidir, kimi koyarsan koy; bir Ronaldo, bir Pedro'nun görevini üstlenemez Barcelona'da...

Tamam, belki yetenekleriyle bu açığını kapatabilir ama ben sistem adamı istiyorum dersen; Pedro en idealidir senin için.

Arda'ya ve Madrid'e bol şans bu akşam ilk golünü atar umarım Arda hatta maç kazandıran gol olursa süper olur :)

Di Maria balonunu ona katlar bence... O vasat bu vasat diyoruz da Barcelona'da o zaman iyi oynayan adam yok. Barcelona için sistem önemlidir, kimi koyarsan koy; bir Ronaldo, bir Pedro'nun görevini üstlenemez Barcelona'da...

Tamam, belki yetenekleriyle bu açığını kapatabilir ama ben sistem adamı istiyorum dersen; Pedro en idealidir senin için.

Di Maria´yı da pek beğenmem.O vasat bu vasat demedim Barcelona için.Pedro ve Busquets´i beğenmiyorum sadece.Diğerleri mükemmel olduğu için sırıtmıyorlar.

valla arda kaleyi uzaktan görme kapasitesini ortaya atarsa, gol bulabilir

Bence iyi bir performans sergiler Arda kesinlikle. Bos alan bulabilecegi bir mac, Arda´nin top saklayabilecegi, adam eksiltebilecegi, yani yeteneklerini sergileyebilecegi bir mac. Atletico umrumda degil zaten, yeterki Arda iyi olsun. Tam Arda´lik mac bence.

Bence iyi bir performans sergiler Arda kesinlikle. Bos alan bulabilecegi bir mac, Arda´nin top saklayabilecegi, adam eksiltebilecegi, yani yeteneklerini sergileyebilecegi bir mac. Atletico umrumda degil zaten, yeterki Arda iyi olsun. Tam Arda´lik mac bence.

valla barca evinde oyniyor, bu yuzden madrid kendi yari sahasindan zor cikar, defans yapmaktan ofansta etkili olamaz bence arda, reyes falan.

falcao kornerden, duran toplardan gol bulabilir ama

İddaanın verdiği o orandan da alt mı denesem acaba :D

3.40 :D

Üst Alt