LL 11/12 H:6 | Barcelona 5-0 A.Madrid | 24 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:6 | Barcelona 5-0 A.Madrid | 24 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:6 | Barcelona 5-0 A.Madrid | 24 Eylül | Maç Sonucu

Sorsan Romario birincidir derdim. Demek ki belli olmuyor bu işler.

Daha 24 yaşında üstelik onu 15 yapabilir mesela o zaman daha da kırılması zor rekor olur.

Messi Milli Takım'da daha tedirgin oynuyor sanki, başarısızlıktan korkuyor olabilir. Bence Milli Takım'da etkisiz olmasının en büyük nedeni dediğin gibi özgüven eksikliği, ve insanların ondan çok şey beklemesi. Tüm Arjantin Messi'den kupa getirmesini bekliyor, diğer futbolcuların adı geçmiyor. Takım arkadaşları da farklı olduğundan daha kötü bi oyun sergiliyor. Attığı gollerde kendi becerilerini kullanıyor olsa da, takım arkadaşlarının yapmış olduğu koşular ve pozisyon almaları Messi'nin işini kolaylaştırıyor. Barça'ya karşı oynayan bir takımın Fabregas, Messi, Villa, Pedro, Xavi gibi en az 5 isme aynı anda tedbir alması gerekiyor. Ancak Milli Takım'da bu böyle değil. Rakip takım en çok Messi'ye odaklı. Di Maria ve Higuain normal tedbir gerektiren oyuncular, Tevez ise zaten pek oynamıyor. Onun için de ekstra bi tedbire gerek yok.

Çeşitli sebepleri var, dediğin gibi de en önemlisi özgüven eksikliği. Ama bence Messi Milli Takım'da da başarıya ulaşacaktır.

Bana da öyle geliyor ama Arjantin'in başına şöyle işini bilen tecrübeli bir isim gelmesi lazım, yanlış oyuncu seçimleri olmasaydı belki milli takımında biraz biraz olmuştu bile şimdiye. Çünkü kötü bir jenerasyonu yok Arjantin sonuçta bu.

benim fikrim macin adami herkez messi diyor ama bence her zaman derim macin adami gene xavi bence ve bence dünyanin en iyi futbolcu ödülüde xavi ye verilmesi lazimdi .

bakalim xavi olmassa messi o kadar iyi oynayabilirmi maglum arjantin milli takiminda bir xavi yok ve messi de yok

benim fikrim macin adami herkez messi diyor ama bence her zaman derim macin adami gene xavi bence ve bence dünyanin en iyi futbolcu ödülüde xavi ye verilmesi lazimdi .

bakalim xavi olmassa messi o kadar iyi oynayabilirmi maglum arjantin milli takiminda bir xavi yok ve messi de yok

Tamam Xavi çok iyi oyuncu. Ama Messi Xavi olmadan da oynar. Milli Takım karşılaştırma için kullanılamaz.

Anlasilan Barca evinde oynadigi maclarda artik 3-4-3 oynayacak.

Messi'nin Xavi'yle alakası yok.Zaten Xavi bu sezon arada bir dinlendirilecek Fabregas var yerine.

Olay Messi'nin gol atması değil zaten pasları da Xavi kadar iyi.Geçen sezon 32 asist yapmıştı aynen devam ediyor.

Arjantin'de oynayamıyor diye birşey yok.Geçen Copa America'da en değerli oyuncusu seçilmişti takımın.Sorun Arjantin'e mal mal hocalar gelmesi.

Adam inat uğruna Cambiasso'yu dünya kupasına götürmedi lan

Messi'nin Xavi'yle alakası yok.Zaten Xavi bu sezon arada bir dinlendirilecek Fabregas var yerine.

Olay Messi'nin gol atması değil zaten pasları da Xavi kadar iyi.Geçen sezon 32 asist yapmıştı aynen devam ediyor.

Arjantin'de oynayamıyor diye birşey yok.Geçen Copa America'da en değerli oyuncusu seçilmişti takımın.Sorun Arjantin'e mal mal hocalar gelmesi.

Adam inat uğruna Cambiasso'yu dünya kupasına götürmedi lan

Messi Milli Takim'da iyi degil, biraz gercekci olalim.

Ayni sey Ronaldo icin de gecerlidir.

Arkadaşlar merhaba,

Yeri değil ama Eskişehir maçına bilet almak istiyorum ama biletixten alırken sıra no falan kafam karışıyor.

Her zaman İst.a gelemiyorum bu yüzden güzel bir yerden izlemek istiyorum, bana ne tavsiye edersiniz?

Kimse bana yardım etmeyecek mi?

Kimse bana yardım etmeyecek mi?

Batı üst güzel fakat uzak biraz. Tezahürat için pegasus alt. Başka yerde izlemedim şu ana kadar.

Şu durumda bağırmayı seviyorsan pegasus alt, rahat rahat izleyeyim diyorsan batı derim. Rahat izlemek için pegasus üst de uygundur tahminim.

Üst Alt