LL 15/16 H:20 | Real Madrid 5-1 Sporting Gijon | M.S | 17 Ocak | LigTV 4 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 15/16 H:20 | Real Madrid 5-1 Sporting Gijon | M.S | 17 Ocak | LigTV 4

Gidip Atletico ve Barca ya 5 atacak hali yok ya, o ne bicim soz :D
Yalnız o maçlarda pek bekleneni verememişlerdi.Mesela Barca'ya sahasında 4-0 yenilip Atleti ile 1-1 berabere kalmışlardı.CL'de de PSG ile deplasmanda 0-0 berabere kalmışlardı.Yani kendi seviyelerine yakın takımlara karşı o kadar da bariz bir üstünlükleri yoktu oyun olarak.

Yalnız o maçlarda pek bekleneni verememişlerdi.Mesela Barca'ya sahasında 4-0 yenilip Atleti ile 1-1 berabere kalmışlardı.CL'de de PSG ile deplasmanda 0-0 berabere kalmışlardı.Yani kendi seviyelerine yakın takımlara karşı o kadar da bariz bir üstünlükleri yoktu oyun olarak.
PSG ile deplasmanda 0-0 oynamak cok dogal, aynisi da Atletico maci icin gecerli. Buradaki tek olumsuz ve kotu sonuc diyecegimiz Barca dan fark yemesidir. Baska birseyde yok.

Oyun olarak bakarsak Benitez varken pek hos degildi, Zidane ile biraz Ancelotti donemine dogru gidiyorlar gibi, daha iyi pas oyunu ve hucum futbolu..

PSG ile deplasmanda 0-0 oynamak cok dogal, aynisi da Atletico maci icin gecerli. Buradaki tek olumsuz ve kotu sonuc diyecegimiz Barca dan fark yemesidir. Baska birseyde yok.

Oyun olarak bakarsak Benitez varken pek hos degildi, Zidane ile biraz Ancelotti donemine dogru gidiyorlar gibi, daha iyi pas oyunu ve hucum futbolu..
Mesela Mourinho döneminde bu kadar fazla farklı skorlar yoktu ama denk takımlara karşı daha iyi sonuçlar alıyorlardı.Ancelotti dönemindeki futbol tabiki de Benitez'e nazaran daha iyiydi yalnız onun da Atletico ve Barca'ya karşı pek şansı tutmuyordu.Aslında ben büyük takımlara karşı olan performansını geçmiş ve bugünü kıyaslayarak anlatmaya çalıştım.Yoksa Madrid'i küçümsemek amacım değildi.

Sakin Olun Barcelona Nou Campta Realin boyunun ölçüsünü yine alacaktır...

bu sefer 4 değil , 5-6 fark beklıyorum Barçadan..

Barcayi Barcalariz

f5973cbc35f3d604e1949f90d2486f82.jpg

Üst Alt