LL 15/16 H:29 | Barcelona 6-0 Getafe | M.S | 12 Mart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 15/16 H:29 | Barcelona 6-0 Getafe | M.S | 12 Mart

öyle ara pas yapabilen en az 10 tane orta saha oyuncusu var.

yine barçayi övecegim diye saçmalama bence

Bir Hücum oyuncusu düşün hem forvet , hem kanat , hemde orta saha özellikli.. Messi'deki futbol zekası hangi futbolcuda var soruyorum ? İniesta ve Xavi vardı.. Bana göre Messi İnıesta ve Xavi'den bıle daha zeki... ben burada barcelona'yı övmüyorum farkındaysan ? Messi'yi övüyorum...

Yazdıgım cümle içinde Barcelona kelımesı geçmiş mi ? Muhalefet olacam diye okudugunuzu bile anlamıyorsunuz malesef ki.. diyecek söz yok..

Bir Hücum oyuncusu düşün hem forvet , hem kanat , hemde orta saha özellikli.. Messi'deki futbol zekası hangi futbolcuda var soruyorum ? İniesta ve Xavi vardı.. Bana göre Messi İnıesta ve Xavi'den bıle daha zeki... ben burada barcelona'yı övmüyorum farkındaysan ? Messi'yi övüyorum...

Yazdıgım cümle içinde Barcelona kelımesı geçmiş mi ? Muhalefet olacam diye okudugunuzu bile anlamıyorsunuz malesef ki.. diyecek söz yok..

Simdi ne söyledigini bilmiyormusun? :red:

Messi'nin neymara attığı ara pasını, dünya üzerinde atabılecek futbolcu yok..

Barça forumdan bir alıntı

Arda's take away in midfield led to Ney's*goal and his back heel in defense was sick. I like the way he's played over the last few matches. Wasn't sure how he was going to fit in but he pairs well with both Iniesta and Rakitic so he can give either a rest.

Üst Alt