LL 16/17 H:12 | Atlético Madrid 0-3 Real Madrid | M.S | 19 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 16/17 H:12 | Atlético Madrid 0-3 Real Madrid | M.S | 19 Kasım

Adamlar öyle hayvani hizla cikiyorlar ki defanstan. Bizde Top bir Selcuga geldigi an tir'a dönüyoruz. Modrice bak abi. Topu 2-3 kere dürtüyor top karsi tarafta hemen. Birtek Tolga bunu yapiyor bizde okadar
Bizim zaten boyle oynayacak bir durumumuz yokda, insan keske diyor iste o kadar. Yoksa birak kaliteyi, bu tarz oyunculara bile sahip degiliz. Dedigin gibi atletik, topla mesafe kateden, hizli oynayacak adamlarimiz yok. O yuzden temposuz bir oyun, Bruma nin bireysel yeteneklerine bakip duracagiz yine.

Bizim zaten boyle oynayacak bir durumumuz yokda, insan keske diyor iste o kadar. Yoksa birak kaliteyi, bu tarz oyunculara bile sahip degiliz. Dedigin gibi atletik, topla mesafe kateden, hizli oynayacak adamlarimiz yok. O yuzden temposuz bir oyun, Bruma nin bireysel yeteneklerine bakip duracagiz yine.

vallahi benim umudum duran toplar ve arkadan sutlar (Sneijder) . Böyle bir macta hizli bir forvet gerekiyordu iste. Hayirlisi artik

Cxp8YxEXUAAGDez.jpg

biz real kadar ballı olamayız (1.gol)
biz real kadar hakemce kollanmayız (2.gol)
bizim kadıköyde en çok yakındığımız 2 durum şans ve hakem inşallah yarın bize güler..
bu kuşların ilk atakları gol olmaz..
bizim top çarparak girer..
kudurur kuşlar..
inşallah..

biz real kadar ballı olamayız (1.gol)
biz real kadar hakemce kollanmayız (2.gol)
bizim kadıköyde en çok yakındığımız 2 durum şans ve hakem inşallah yarın bize güler..
bu kuşların ilk atakları gol olmaz..
bizim top çarparak girer..
kudurur kuşlar..
inşallah..

Realin galibiyeti baya koymus sana. Bir bejekeli serefsiz vardi burda. O nu hatirlatiyorsun

Realin galibiyeti baya koymus sana. Bir bejekeli serefsiz vardi burda. O nu hatirlatiyorsun
ben GSARAYLIYIM dostum realin galibiyeti bana neden koysun ben iki maçı kıyasladım real bugün şans+ hakemle kazandı bunu en koyu realli bile söyler biz kadıköyde böyle şans+hakem göremiyoruz yıllardır..1 tane lehimize verilen önemli bir hakem hatası (penaltı ofsayt golü vs) hatırlamıyorum karıköyde keza yine 1 tane şansa adamın totosuna çarpıp giren golümüzü hatırlamıyorum o stadyumda..isyanım buna..
çokda şeyimde yani realmiş atleticoymuş...
bugün real madridin kusursuz bir savunma yaptığı da yazdım hakkını verdim ama böylesine bir maçta o penaltıyı atleticoya verse hakem şimdi skor tam tersi olur çok küçük detaylar belirliyor bu takımlar arasındaki maçları..

Bu Yigit cok degisik bir cenabet.

Nereye el atsa kurutuyor. Sirf cenabet olsa iyi, bir de dansöz herif bir dedigi bir dedigini tutmuyor.

Üst Alt