LL 16/17 H:2 | Bilbao 0-1 Barcelona | M.S | 28 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 16/17 H:2 | Bilbao 0-1 Barcelona | M.S | 28 Ağustos

Arda orta saha veya forvet arkası değil. Kimse bunu anlamıyor işte. Arda bizde sol kanatta parladı Atleticodada en iyi maçları sol kanattaydı Barçadada solda iyi gidiyor

Ardanin bitiriciligi iyi olmadigi icin hicbir zaman barcada banko 11 oynayamaz ne yazik ki. Neymar geldigi an yedege gececek, Ben Arda yerinde olsam Barcelonada oynamam. Real Madridte bile daha yuksek 11 oynama sansi

Arda'yı abartmayın öyle aman aman işler yapmıyor, Barca'da oynadığı için takım ona çok boş alan bırakabiliyor, eksta katkı yapması lazım.

Messi her oyuncuyu olduğundan iyi gösteriyor zaten oyun zekasıyla.

Bilbao'nun bu Laporte, Inaki gibi adamlari sozlesme uzatip kalmaya ikna edebiliyor olmasi cok ilginc, Bask'li olmalarindan sanirim.

İstedikleri teklifleri alamadılar.

Laporte için 50 m euro kabul edilmedi sanırım Stones'u aldılar daha sonra.

Williams daha yeni piyasaya çıkıyor zaten.
Bilbao satmak istemedigi icin pazarlik yapmiyor zaten, sozlesmede yazan parayi getirirsen vergisini odersen alirsin yoksa beni arama diyor. Laporteyi 3 senedir Barcelona istedi, Guardiola Bayern'e istedi, Bilbao pazarlik yok oyuncu isterse tam ucretini getir dedi o kadar para vermediler. Bu sene City odeyecekti o parayi herifler yeni sozlesme imzalattilar serbest kalma ucretini 70mi 80mi ne yaptilar City de Stones'u aldi.

Mourinho da Williams'i istemis Bilbao onda da 1 kurus pazarlik yapmiyor oyuncu isterse serbest kalma parasini getir diyor. Ispanyada her oyuncunun bi serbest kalma ucreti var kanunen. Bilbao pazarlik bile yapmiyor bi de oyuncuyu o ucreti arttirmaya ikna edebiliyor cok ilginc. Aidiyet duygusu filan herhalde.

Bilbao satmak istemedigi icin pazarlik yapmiyor zaten, sozlesmede yazan parayi getirirsen vergisini odersen alirsin yoksa beni arama diyor. Laporteyi 3 senedir Barcelona istedi, Guardiola Bayern'e istedi, Bilbao pazarlik yok oyuncu isterse tam ucretini getir dedi o kadar para vermediler. Bu sene City odeyecekti o parayi herifler yeni sozlesme imzalattilar serbest kalma ucretini 70mi 80mi ne yaptilar City de Stones'u aldi.

Mourinho da Williams'i istemis Bilbao onda da 1 kurus pazarlik yapmiyor oyuncu isterse serbest kalma parasini getir diyor. Ispanyada her oyuncunun bi serbest kalma ucreti var kanunen. Bilbao pazarlik bile yapmiyor bi de oyuncuyu o ucreti arttirmaya ikna edebiliyor cok ilginc. Aidiyet duygusu filan herhalde.
Evet bir felsefeleri olduğu için oyuncuya da empoze ediyorlar. Javi Martinez de öyle oldu zamanında. Gerçi Aduriz bu düzeni kırmıştı ama o da kürkçü misali bir hikaye yaşadı.

Saygı duymak lazım.

Bilbao kaliteli oyuncularını satmaz kolay kolay çünkü hepsi İspanyol.
Yabancı bulundurmayan tarihsel anlamda tek takım. Irkçı takım yani hemde göstere göstere

Bilbao kaliteli oyuncularını satmaz kolay kolay çünkü hepsi İspanyol.
Yabancı bulundurmayan tarihsel anlamda tek takım. Irkçı takım yani hemde göstere göstere
Baskli oyuncu oynatiyorlar sadece, Fransiz da oluyor ama Bask bolgesinden sadece. Baskli olmayan adam oynatmadigi icin aman Real'le aram bozulur yarin bana oyuncu vermez derdi yok adamda.

Üst Alt