LL 16/17 H:33 | Real Madrid 2-3 Barcelona | MS | 23 Nisan | beIN Sports - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 16/17 H:33 | Real Madrid 2-3 Barcelona | MS | 23 Nisan | beIN Sports

Viva Katalunya!...Doğru yazdım sanırım bu defa. Bir öncekinde tepki almıştım ama gereksiz buluyorum, Barca' yı seviyorum, suç olmasa gerek...

messi-finger.gif
senin ananı diyo real madrid diyo böyle böyle diyo

Öyle hakemle maç almaya benzemez bu işler halacılar.
Gönül isterdi ki barça gibi ezeli rakibine üstünlük sağlayan takım olalım.madrid ile aynı kaderi paylaşmak üzücü

Yalnız 10 kişi kaldıktan sonra dikine bu kadar diri bir takım kolay kolay dünya üzerinde görülmez resmen barçayı parçalamaya gittiler pozisyonlarda buldular ama işte şanssızlık yaşadılar ama cidden yenilseler de maç sonunda ayakta alkışladım cesaret budur 1 puana yatmak için değil 10 kişiyle 3 puan almak için son ana kadar mücadele ettiler bizim takım böyle yenilse 1 gram üzülmem ama bizim ruhsuzları gördükten sonra gerçekten bu maç ilaç ötesinde geldi futbola doyduk rahatladık ve keyif aldık

Bizim takım olsa adım gibi eminim aynı durumda olsak 2 nci golü attıktan sonra yatmaya çalışırken 3 ncü golü yer deli olurduk ama asıl büyük takım olmak nedir sorusuna real madrid en güzel cevabı verdi

Son düzenleme:
Üst Alt