LL 17/18 H:17 | Real Madrid 0-3 Barcelona | MS | 23 Aralık | beIN Sports 2 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 17/18 H:17 | Real Madrid 0-3 Barcelona | MS | 23 Aralık | beIN Sports 2

Sinirlensene birader o kadar olta attık. :asd2:

Yalnız doğruya doğru Barça'nın kazanamayacağını düşünüyordum. Son bikaç haftada zaten 2 golleri verilmedi vs. Real'i yarışa ortak etmek isteyeceklerini tahmin ettim. Totem değil yani, kıvırdım :D
Nefret değil; Sevgi dolu birisiyim.

Shakira Stat da miydi ;)

94961c1b727797b42bbb1d120f7c38a3.gif

ofsayt taktiğinin suyunu çıkardı resmen. Ronaldo en son yan hakemin 3.dereceden teyzesine küfür ediyordu:eek:ley:
Az kalsın yiyorlardı da ama Ronaldo'nun sağdan Benzema'ya kestiği pozisyonda. Gerçi o Vermaelen'in salaklığındandı, ofsayta düşüremeyeceği belli olduğu halde Modric pası atarken öne attı kendini. Yoksa Benzema'yı tutmuştu zaten.

Real bu sene nadasa yattı gelecek sene için artık bir forvet almalılar. 3 yıldır kendi evinde Barça'ya yenilmesi üzücü.

Valverde'nin orta saha orjinli kanatsız 4-4-2'si eski gösterişli oyundan daha garanti oyuna geçmesini sağladı ki Neymar sonrası aynı etkiyi yapacak oyuncuyu alamayınca böyle bir değişiklik gerekiyordu. Real'de bence Zidane konusunda sürpriz yapabilir, bunların başarısızlığa tahammülü yok olmayacağını hissettikleri an kovarlar.

Kralın veletlerine iyi saplamışız hakikaten. Hiçbirinin sesi soluğu çıkmıyor.

Her şeyi geçtim öğlen vakti el classico mu olurmuş Allahsızlar :38573: İzleyemedik anasını satayım.

Üst Alt