LL 17/18 H:17 | Real Madrid 0-3 Barcelona | MS | 23 Aralık | beIN Sports 2 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 17/18 H:17 | Real Madrid 0-3 Barcelona | MS | 23 Aralık | beIN Sports 2

tekrarliyorum , degindigim bunlar degil

elbette bireysel olarak herkesin tercihi farklidir , konu ettigim sey bu degil

ispanya federasyonu real madridin sahasinda olan bir macta boyle bir karar almis , ustelik real madrid ciddi puan farki ile geride

bizde bu 3 takimdan hangisine yapilsa yaygara kopar mi kopmaz mi "iste biz 9 puan gerideyiz , seyirciye en ihtiyacimiz olan macta tff nin anlamsiz bir uygulamasiyla tribunlerimizde bosluklar var , neden bu tip ilkler hep ilk bize uygulaniyor bla bla bla ..."

denir mi denmez mi ? benim soyledigim buydu
Aç bak bursaspor maçında tribünlere, farkı anlarsın

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tabiki de denir, İspanyanın çalışma saatleri hayat standartları özellikle Madrid gibi şehirlerde Türkiye'den çok daha farklı. Doğal olarak gündüz de olsa insanlar maçlara gidebiliyorlar. Türkiyede bu kadar çok esnek çalışma saatleri maalesef mevcut değil. Doğal olarak böyle yaygaranın kopması da çok normal. Ve bunun zeka seviyesiyle hiçbir alakası yok, aksine iş koşulları ve yaşam standartları ile doğrudan alakası var bu kadar basit

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dedigini anladim . Ama bu ancak su sorunun cevabi olabilir , "ulkemizde gunduz derbileri olmali mi" ...cevabi da , "hayir (yukarida yazdigin hakli sebeplerden oturu) olmamali"

buna saygim var . ama velev ki boyle bir karar alinacak olsa , bu karar herkes icin alinmis olsa dahi , uygulamaya ilk maruz kalan taraf sanki biriyle baslamak zorunda degilmis gibi vir vir eder

dedigim buydu

Dedigini anladim . Ama bu ancak su sorunun cevabi olabilir , "ulkemizde gunduz derbileri olmali mi" ...cevabi da , "hayir (yukarida yazdigin hakli sebeplerden oturu) olmamali"

buna saygim var . ama velev ki boyle bir karar alinacak olsa , bu karar herkes icin alinmis olsa dahi , uygulamaya ilk maruz kalan taraf sanki biriyle baslamak zorunda degilmis gibi vir vir eder

dedigim buydu

ne anlatmaya calistiginizi anlamadim

Üst Alt