LL 17/18 H:5 | Real Madrid 0-1 Real Betis | MS | 20 Eylül | beIN Sports 2 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 17/18 H:5 | Real Madrid 0-1 Real Betis | MS | 20 Eylül | beIN Sports 2

Önceden şampiyon olan adamların motivasyon kaybını yenilere yükleyemezsin. Son 13 yıla bakarsak 9'a 3 sayılar herhalde ve bu ortamda ligi sallamama ihtimalleri pek yok.

Ha mesela Bayern gibi 8 hafta önceden şampiyon olsalar ok doymuş bunlar diyeceğim ama öyle bir durum da yok.

Bence ciddi ciddi iki takımın da taraftarları var burada ya da öyle zannediyorlar ve iki tarafın da atışma seviyesi genelde eleştirilen Fener, Beşiktaş taraftarı gibi.

O doymuşlar lafını böbürlenerek söylemedim ben zaten kendi düşüncem hani Beşiktaş içinde bu sene doymuşluk var demiştim bi yorumumda, oyuncuların yüz ifadelerinden rahatlıklarından hissettiklerim bu oluyo.

O atışma seviyesi kesinlikle bu forumun eğlencesi

Kimse kimseye sövmediği sürece yabancı maç topiclerinde her zaman bunları görmeliyiz bana sorarsan, o mantıklı yapılan Galatasaray yorumlarını bu sayfalarda aramamak lazım. O ciddiyetin dışına çıkıp saçmalamak, biraz eğlenmek ve hangi takımın sempatizanı isen burda saçma salak sevinmelisin buralar böyle güzel oluyo

Sen buralar da daha aklı başında analizlerin kasıldığı yabancı liglerin değerlendirildiği maçı 90 dakika izleyip mantıklı yorumların yapıldığı bi yer olarak görmek istiyosun :D

Sadece soruyorum, ben mesela Barcelonaya sempati duyarim, ayni sekilde Arsenal, Liverpool, Manu ve Milan ama taraftarlari oldugumu iddia edemem, o kadar takip etmiyorum ve Galatasaray maclarini izlerken duydugum heycanin onda birini bile duymuyorum. Ancak, mesela forumda böyle konularda gelip halicilar gergin gibi seyler yaziyorum, girgirina, sence bu senin dedigin gibi Fener, Besiktas taraftari gibi mi oluyor? Ben sahsen öyle düsünmüyorum, fener, besiktas taraftari bu baska takimlara sempati duyma konusuna pek acik bile degiller, cevremdeki besiktas fener taraftarlari üzerinden yapiyorum bu degerlendirmeyi.

Dalgasına yazmak ayrı, ciddi ciddi hareketler yapmak ayrı.

Mesela yakın zamanda bir olay oldu Barca hesabı mı ne hacklendi, konuyu da uzaktan takip ettim bazı Real diloları bunu haber olarak belirtip ezik Barca falan yazdılar iki gün sonra Real hesabı hacklendi ve Messi'nin Real'e attığı golleri paylaştılar adamın twitterından bu dilolar devekuşu misali kafayı toprağa gömdüler.

Dünkü yorumlar da benzer facia seviyede. En hasta olduğum da Real konusuna gelip Barca yorumu, diğer konuda da tersini yapmak, Messi - Ronaldo muhabbetleri gibi. Hayır amaç güzel futbol izlemekse izleyin, rahatsız mısınız da ilkokul seviyesinde laflar atılıyor karşılıklı olarak.

Mevzu direkt olarak Fenerle Beşiktaşlılar arasında bizim oynadığımız futbola balon diyenlere benziyor, çekememezlik var yani ortada.

O doymuşlar lafını böbürlenerek söylemedim ben zaten kendi düşüncem hani Beşiktaş içinde bu sene doymuşluk var demiştim bi yorumumda, oyuncuların yüz ifadelerinden rahatlıklarından hissettiklerim bu oluyo.

O atışma seviyesi kesinlikle bu forumun eğlencesi

Kimse kimseye sövmediği sürece yabancı maç topiclerinde her zaman bunları görmeliyiz bana sorarsan, o mantıklı yapılan Galatasaray yorumlarını bu sayfalarda aramamak lazım. O ciddiyetin dışına çıkıp saçmalamak, biraz eğlenmek ve hangi takımın sempatizanı isen burda saçma salak sevinmelisin buralar böyle güzel oluyo

Sen buralar da daha aklı başında analizlerin kasıldığı yabancı liglerin değerlendirildiği maçı 90 dakika izleyip mantıklı yorumların yapıldığı bi yer olarak görmek istiyosun :D
Valla gırgır seviyesindeki yaklaşıma lafım yok ama durum bunun ötesinde mesela Betis saplamış yazdım ben böyle mesajlar gırgır amaçlı yani Barca konusunda da yazılıyor çokça.

Dalgasına yazmak ayrı, ciddi ciddi hareketler yapmak ayrı.

Mesela yakın zamanda bir olay oldu Barca hesabı mı ne hacklendi, konuyu da uzaktan takip ettim bazı Real diloları bunu haber olarak belirtip ezik Barca falan yazdılar iki gün sonra Real hesabı hacklendi ve Messi'nin Real'e attığı golleri paylaştılar adamın twitterından bu dilolar devekuşu misali kafayı toprağa gömdüler.

Dünkü yorumlar da benzer facia seviyede. En hasta olduğum da Real konusuna gelip Barca yorumu, diğer konuda da tersini yapmak, Messi - Ronaldo muhabbetleri gibi. Hayır amaç güzel futbol izlemekse izleyin, rahatsız mısınız da ilkokul seviyesinde laflar atılıyor karşılıklı olarak.

Mevzu direkt olarak Fenerle Beşiktaşlılar arasında bizim oynadığımız futbola balon diyenlere benziyor, çekememezlik var yani ortada.
Simdi anladim, Real, Barca konularinda gelin girgirina takilin ama isi Real-Barca, Messi-Ronaldo gibi kiyaslara vurmayin diyorsun.
Bu bakis acisindan haklisin, bu is sempatizanliktan taraftarliga geciyor.

Son düzenleme:
Modriç'te ne topçu be Real'in bütün pozisyonlarını başlatan adam
Yalnız Betis'in golünde topu sağ kanada aktaran eleman çok klas iş yapmış

Eğer Real bu 4*4*2 gibi 4*1*3*2 gibi olan düzende oynamaya devam edecekse Bale yerine adam akıllı bir forvet lazım öyle Bale ile filan olmayacak bu iş

Birde Keylor Navas nedir yav ? Real 'in kalecisi Navas forveti Bale filan olmaması gerekiyor Lewa-Hart ayarında adamlar gerekiyor ...

Evet, arkadaşlar doymuşluk var diyorlar kesin bilgi olabilir. :D
Real i sevmem ama lige kötü başlangıçları beni şaşırttı.

?❤️

[FONT=&quot]Real'i deplasmanda 1-0 yenen Betis'in menajeri Setien: "İnsanlar, oyunculara 'Koş, savaş, çalış' diyor. Ben sadece düşünmelerini istiyorum."[/FONT]

Navas net daha iyi kaleci

Ben şöyle dünyanın en iyi 10 kalecisi sıralaması yapsam Navas 'ı almam o listeye reis maalesef

Tabi tartışılır ama bana göre sağa sola uçması ve refleksleri dışında 0 Navas

Navas Ruffier-T.Stegen-Subasic ile birlikte 2. sınıf kaleciler bence

Bu arada reis çaktırma ben De Gea yazacaktım Hart yazmışım oraya yeni fark ettim :asd22:

Üst Alt