LL 19/20 H:10 | Barcelona 0-0 Real Madrid | MS | 18 Aralık | Spor Smart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alba ne ara döndü yav, Zidane'ın Bale ısrarını kırması güzel olmuş ama en ufak yetenek farkının büyük rol oynadığı böyle eşleşmede Marcelo'nun yokluğu büyük sıkıntı tabii, Modric neden yedek oturuyor da çıtkırıldım Isco'ya gittiklerini de anlamadım. Benzema Nou Camp'ta ara ara yaptığı gibi dünyanın en iyi 9 numarası gibi oynamazsa gol atması zor Madrid'in. Ama bilhassa bizim içerdeki maçtan itibaren iyi moral pompaladılar ve son Mallorca deplasmanından beri neredeyse 2 aydır maç kaybetmiyorlar. İyice o iyi savunma-kontra oyunu da oturmaya başladı gibi. Bugün de benzerini uygulayabilirlerse zorlarlar Barca'yı. İyi olanın ve dolayısıyla Madrid'in kazanmasını diliyorum.

beraberliğe yakın maç görüyorum. İki takımda son 1 aydır form yakaladı. Lig başı çok kötülerdi. Messi düzeldikten sonra, Barça'da toparladı.

Zidane'da bizim maçtan acaba gider mi.. derken o maçla beraber çok iyi form tuttu.

kim ne derse tarihin en büyük rekabeti.. Yok çaptan düşmüş, yok seviyesi düşmüş.. Hikaye.. Futbol bilmeyen adamlar bile bu maçı izliyor. Bu maçın hikayesi çok başka.

Üst Alt