LL 20/21 H:35 | Real Madrid 2-2 Sevilla | MS | 9 Mayıs | Spor Smart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 20/21 H:35 | Real Madrid 2-2 Sevilla | MS | 9 Mayıs | Spor Smart

1619988842121.png

1619988849349.png 1619988852666.png 1619988858982.png

1619988867926.png

LaLiga Santander 2020/21 Sezonu 35. Hafta
Real Madrid - Sevilla
Estadio Alfredo Di Stefano
9 Mayıs 2021 Pazar
22.00

Bu sonuçlarla Atletico burdan da şampiyonluğu verirse artık pes, Realle Barça resmen şampiyon olmamak için uğraşıyolar

Fernando yine dipçik gibi; bizdeki ikinci sezonunda hafif veteran moduna girmişti...Bu durumu sadece bizim teknik heyete maletmek de haksızlık olur doğrusu; Sevilla' ya gittikten sonra ''Galatasaray' a transfer olmakla, kariyerim açısından geri adım atmış oldum'' diye beyanat veren adama TD ne yapsa bir yere kadar...

O yüzden, çok yüksek kariyere sahip futbolculara hep bir şüpheyle bakarım; herkes Hagi-Taffarel değil; Sneijder bile maça çıktığında 'winner' karakterini ortaya koysa da kamplara hep geç ve 10 kilo fazlasıyla gelmesi filan, top class kulüplerde olsa yapmayacağı şeylerdi...

Fernando yine dipçik gibi; bizdeki ikinci sezonunda hafif veteran moduna girmişti...Bu durumu sadece bizim teknik heyete maletmek de haksızlık olur doğrusu; Sevilla' ya gittikten sonra ''Galatasaray' a transfer olmakla, kariyerim açısından geri adım atmış oldum'' diye beyanat veren adama TD ne yapsa bir yere kadar...

O yüzden, çok yüksek kariyere sahip futbolculara hep bir şüpheyle bakarım; herkes Hagi-Taffarel değil; Sneijder bile maça çıktığında 'winner' karakterini ortaya koysa da kamplara hep geç ve 10 kilo fazlasıyla gelmesi filan, top class kulüplerde olsa yapmayacağı şeylerdi...
Bizde zaten her hafta üç kere mangal parti var, herifler tabiki kolay kilo alırlar. Yoksa Ömer niye kilolu? Türk takımların Klüb aşçısı , yemek uzmanı falan yok. Podolski tatilerde kendi hocasını tutup antreman yapıyordu.

Bizde zaten her hafta üç kere mangal parti var, herifler tabiki kolay kilo alırlar. Yoksa Ömer niye kilolu? Türk takımların Klüb aşçısı , yemek uzmanı falan yok. Podolski tatilerde kendi hocasını tutup antreman yapıyordu.
Bu dediğinin doğru olması Fernando gibi örneklerde farketmiyor, futbolcunun niyeti ve bakış açısıdır belirleyici olan. Herif sezon açılışına tam fit gelmişti; yanlış hatırlamıyorsam 1 veya 2 antrenmana katıldı. Meğer Sevilla' ya çoktan imza atmış da orası için hazırlanmış bile...

Üst Alt