LL 22/23 H:9 | Real Madrid 3-1 Barcelona | MS | 16 Ekim | S Sport & S Sport+ - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 22/23 H:9 | Real Madrid 3-1 Barcelona | MS | 16 Ekim | S Sport & S Sport+

Ne yapti ancelotti soyleyin bilelim o zaman
maclari izliyoruz taktik anlamda 1 tane hamlesi yok sövülen atleticodan daha geride bekliyor kapip gidiyolar
Surekli alti bos yorumlar yaziyorsun sevmedigin bir ekip/kulup/futbolcu varsa, kendi fantazi dunyani gercek bilip burada yazip duruyorsun bazen saka mi ciddi mi yaziyor diye bakiyorum sonra ciddi oldugunu anlayinca cevap vermek zorunda kaliyorum simdi oldugu gibi.

Yap elestirini, oversin, sev, sevme , bana ne ama yok suna laf atayim camuru kalsin yok skorlar onceden belli bosuna oynaniyor maclar. Sevdigin takim/oyuncu oldu mu ve baskasi elestiri yapinca hemen uzerine atlayip olumune savunursun zaten bu sacmaliklardan dolayi suresiz ceza almistin yine ayni tavirlari sergiliyorsun. Her dusundugun seyi baskalari ile paylasma diyen olmadi mi hic sana? Sevdigin Barcelona her 6 ayda bir bankalardan kredi cekip oyuncu transfer ediyor git o otede biraz konus.

Ancelotti'ye gelince; CV'sine bakmak yeterli.

Real Madrid sanli tarihiyle cok ayri bir seviyede. Barcelona, Atletico ve Sevilla gibi kucuk camialar kendi aralarinda oynamali. La Liga Real Madrid'i hak etmiyor. Keske EPL'ye gecebilse.

Surekli alti bos yorumlar yaziyorsun sevmedigin bir ekip/kulup/futbolcu varsa, kendi fantazi dunyani gercek bilip burada yazip duruyorsun bazen saka mi ciddi mi yaziyor diye bakiyorum sonra ciddi oldugunu anlayinca cevap vermek zorunda kaliyorum simdi oldugu gibi.

Yap elestirini, oversin, sev, sevme , bana ne ama yok suna laf atayim camuru kalsin yok skorlar onceden belli bosuna oynaniyor maclar. Sevdigin takim/oyuncu oldu mu ve baskasi elestiri yapinca hemen uzerine atlayip olumune savunursun zaten bu sacmaliklardan dolayi suresiz ceza almistin yine ayni tavirlari sergiliyorsun. Her dusundugun seyi baskalari ile paylasma diyen olmadi mi hic sana? Sevdigin Barcelona her 6 ayda bir bankalardan kredi cekip oyuncu transfer ediyor git o otede biraz konus.

Ancelotti'ye gelince; CV'sine bakmak yeterli.
Üzüldüm ve yorum yapamam maalesef

evet en buyuk efsanesi di stefanoyu kralin emriyle barcadan alip reale verdiler tarihi ittirme kusura bakmayin
Fb'li taraftarlarin Haluk Ulusoy Mehmet Agar Feto geyigine benziyor.

Gercek su ki Barcelona Ronaldinho Messi Xavi Iniesta jenerasyonlari haric hicbir zaman Real Madrid seviyesine yaklasamadi. Sampiyonlar Ligi performanslari bunu acikca ortaya koyuyor.

Ne yapti ancelotti soyleyin bilelim o zaman
maclari izliyoruz taktik anlamda 1 tane hamlesi yok sövülen atleticodan daha geride bekliyor kapip gidiyolar

D1CJ.gif

Üst Alt