LL 23/24 H:16 | Barcelona 2-4 Girona | MS | 10 Aralık | S Sport & S Sport+ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 23/24 H:16 | Barcelona 2-4 Girona | MS | 10 Aralık | S Sport & S Sport+

1702210189230.png

1702210193508.png 1702210197134.png 1702210212694.png

1702210218945.png

LaLiga EA SPORTS 2023/24 Sezonu 16. Hafta
Barcelona - Girona
Estadí Olímpic Lluís Companys
10 Aralık 2023 Pazar
23:00

1701617072786.png

tiksiniyorum ispanyolların ne zamandır her sporda nerdeyse ön plana çıkmışlığından. Futbol özellikle.

o yüzden hep underdogcuyum - Haydi girona alırsın ligi

merak ediyorum La Liga TV gelirleri falan en alemde - messi ve ronaldo 8 senede ne hale getirdi ispanyayı - stadları sahaları bana göre farksız bizden (Pendikspor hariç) . Biraz prodüksüyon biraz yatırım ve doğru rekabet şu ligi ekarte etmemiz işten değilde işte..

tiksiniyorum ispanyolların ne zamandır her sporda nerdeyse ön plana çıkmışlığından. Futbol özellikle.

merak ediyorum La Liga TV gelirleri falan en alemde - messi ve ronaldo 8 senede ne hale getirdi ispanyayı - stadları sahaları bana göre farksız bizden (Pendikspor hariç) . Biraz prodüksüyon biraz yatırım ve doğru rekabet şu ligi ekarte etmemiz işten değilde işte..
Çok düşünmedin dimi yazarken

Cl finali oynamış kaç takımı var o ligin ?
Kaç uefa ve cl almış o lig
Töbe töbe kurba kardeş

Tenis (alcaraz çıktı şimdide)
Basketbol
Kadın futbolu
Say say bitmio lo
iniesta xavi - o zaman fernando torreste var - tenis nadal

o dönem adamlar ne izlesem var - finale oynuyorlar - o gün bugün nefret ediom.

la liga'Yi sırf messi ve ronaldo için izlerdim (o rekabette reali seviyorum kadrosu hep rengarenk çünkü)

uyuzum ama üstad ya ispanyollara sporda.

iniesta xavi - o zaman fernando torreste var - tenis nadal

o dönem adamlar ne izlesem var - finale oynuyorlar - o gün bugün nefret ediom.

la liga'Yi sırf messi ve ronaldo için izlerdim (o rekabette reali seviyorum kadrosu hep rengarenk çünkü)

uyuzum ama üstad ya ispanyollara sporda.
Ispanyollar sporun ingilizler futbolun kralıdır

Ispanyollar sporun ingilizler futbolun kralıdır
İspanyollar 21. yy'da avrupa kupalarını 35 kez, ingilizler ise 16 kez kazanmışlar. Ezici bir fark atmış ispanyollar. İngilizler sadece ekonomik yönden daha zenginler. Ligleri daha değerli ama kazanılan kupa sayısında ispanyolların çok gerisinde kaldılar.

SM-T870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Statlari sahalari ayni dedigine gore sıfır ilgi gösterdiğin belli La Liga'ya.

Tombadan sallamissin.

Barcelona XI: Iñaki Peña; Araújo, Koundé, Christensen, Cancelo; Gundogan, De Jong, Pedri; Raphinha, Joao Félix, Lewandowski

Girona XI: Gazzaniga; Couto, Eric García, Blind, Miguel Gutiérrez; David López, Aleix García; Tsygankov, Iván Martín, Savinho, Dovbyk

Üst Alt