LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid 2-2 Barcelona | 14 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid 2-2 Barcelona | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid 2-2 Barcelona | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Uyarilara ragmen franco,katalan,siyaset vs. turunde yorum yapanlar konudan atilacaktir.

Cevap: LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid 2-2 Barcelona | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Gol attı ?

Cok net ''şans-Real savunması'' karısımı bir gol. Attırdığı goldeki pası da herkes verir.

Messi kadar abartılmıs bir topcu görmedim hayatımda (iyi futbolcu olduğunu kabul ediyorum yanlıs anlasılmasın).

Adam 50 gecen sene 50'den fazla gol atmis, onu abartmayacagiz da kimi abartacagiz?

Ondan önceki senelerde farkli degildi.

Real Madrid aynı fenerbahçe çirkefliğinde bir takım. Bugün bunu bi kez daha kanıtladı. Hiç bir zaman bizden daha büyük olamayacaksınız Franconun evlatları..

Hiçbir zaman? Real Madrid, Barcelona'dan daha büyük bir kulüp. Geçmişte de öyleydi, şimdi de öyle. Büyük kulüple daha iyi takım farkını ayırt et bence. Barcelona daha iyi oynuyor diye daha büyük kulüp olmuyor.

Gol attı ?

Cok net ''şans-Real savunması'' karısımı bir gol. Attırdığı goldeki pası da herkes verir.

Messi kadar abartılmıs bir topcu görmedim hayatımda (iyi futbolcu olduğunu kabul ediyorum yanlıs anlasılmasın).
Az önce senden alıntı yapıp bişeyler yazmıştım futbolla falan ilgili.Şimdi editliyorum.

Ronaldo 87 macta 86 gol atmis 2 sezonda:D

"Bal adama CL bile aldırıyor yha xD, tesadüf bunlar"

Aziz Yıldırım

Barcelona iyi oynarsa 5-0 alıyor.

Gününde değilken 2-2 berabere kalıyor.

Gününde bir Barça'ya denk gelmemek için dua edin Realliler. :)

Çarşamba günü , küçük çocukların izlememesini tavsiye ederiz.

Barcelona'da Fenerbahçe balı dediğimiz şey var.
ayrıyetten bence fb deki gibi 2. büyük olma kompleksi de var karşısındaki takım Real Madridin her alanda Barca dan üstün olduğu kesinken kendini Real Madridden büyük sanmalar falan aynı fb nin bizden büyük olduklarını iddaa etmeleri gibi :) 9 şampiyonlar Ligi şampiyonluğu der susarım :) 5 i üst üste hemde

ayrıyetten bence fb deki gibi 2. büyük olma kompleksi de var karşısındaki takım Real Madridin her alanda Barca dan üstün olduğu kesinken kendini Real Madridden büyük sanmalar falan aynı fb nin bizden büyük olduklarını iddaa etmeleri gibi :) 9 şampiyonlar Ligi şampiyonluğu der susarım :) 5 i üst üste hemde
Bence de,isabet olur.

Milattan önce 60'lar felan

O değilde iy 0 oynadık 45'te gol attılar yattık ona yanarım ben. :(

Aynen kıyasa bile gerek yok.Barcelona farklı bir takım.Kıyaslama bile yapmak Xaviye falan hakarettir.

Bos yere tartismayin beyler,son yillarda barca daha basarili olabilir ama Ispanya nin en buyuk takimi Real Madrid,bu konu tartismaya degmez.

Real in kupa sayisi toplamda daha fazla.

Aynisi bizim icin de gecerli,fener son senelerde daha basarili bize karsi ama toplamda biz 10 kupa onlarin önundeyiz.

Peki tamam.Çarşamba gününden sonra konuşalım bunları..

0-0 yetiyor.Gerekirse Xavi,İniesta,Messi 90 dakika paslaşır orta sahada maçı 0-0 bitirir alırlar kupayı :)

Az önce senden alıntı yapıp bişeyler yazmıştım futbolla falan ilgili.Şimdi editliyorum.

Olabilir, saygı duyarım.

Bu arada 50 gol atması falan önemli değil benim için. Kıyasladığımız Ronaldo, Sporting Lisbon'da geleceğin en iyi genc yıldızı olarak gösteriliyordu Manu aldı. Orda da Dünya'nın en iyi 3 oyuncusundan biri olarak gösteriliyordu. Real Madrid'e gitti değişen bir şey olmadı. Şimdi herkes düşünsün Messi kendi milli takımında aynı dili konustuğu adamlarla oynayamıyor, Barcelona'da da Xavi olduğu zaman oynuyor. Çıkarın bakalım Messi'yi Barca'dan Premier League'e atın esamesi okunacak mı ? İşte bunun için abartılıyor diyorum. :)

Olabilir, saygı duyarım.

Bu arada 50 gol atması falan önemli değil benim için. Kıyasladığımız Ronaldo, Sporting Lisbon'da geleceğin en iyi genc yıldızı olarak gösteriliyordu Manu aldı. Orda da Dünya'nın en iyi 3 oyuncusundan biri olarak gösteriliyordu. Real Madrid'e gitti değişen bir şey olmadı. Şimdi herkes düşünsün Messi kendi milli takımında aynı dili konustuğu adamlarla oynayamıyor, Barcelona'da da Xavi olduğu zaman oynuyor. Çıkarın bakalım Messi'yi Barca'dan Premier League'e atın esamesi okunacak mı ? İşte bunun için abartılıyor diyorum. :)

Okunmayacagini ne biliyorsun? Adamin yetenegi yaptigi her hareketten belli. Barcelona'dan Madrid'e de gitse kaybolabilir, ama suanda kendisi dünyanin en iyi ve en yararli oyuncusu. Her sene 40-50 gol attiktan sonra, isterse dünyanin en balon topcusu olsun. ;)

Bos yere tartismayin beyler,son yillarda barca daha basarili olabilir ama Ispanya nin en buyuk takimi Real Madrid,bu konu tartismaya degmez.

Real in kupa sayisi toplamda daha fazla.

Aynisi bizim icin de gecerli,fener son senelerde daha basarili bize karsi ama toplamda biz 10 kupa onlarin önundeyiz.

Tüm olayın özetidir bu. Üstüne bir şey söylemekle 'ben futboldan anlamam' demek aynı şey.

Fener Real gibi parasıyla iş yapmaya çalışan klüp.

Barça ise bizim gibi altyapıdan çıkaran (son seneleri saymazsak) bir klüp

M.City'e söversiniz de Real ne lan? LEŞ

Üst Alt