LL Süper Kupa 2.Maç | Barcelona 3-2 Real Madrid | 17 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL Süper Kupa 2.Maç | Barcelona 3-2 Real Madrid | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: LL Süper Kupa 2.Maç | Barcelona 3-2 Real Madrid | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Betis İspanya 'nın en fakir takımı olabilir ama tarihi parayla satın alamazsınız. ;)

Cevap: LL Süper Kupa 2.Maç | Barcelona 3-2 Real Madrid | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Bence real ile barca arasindaki farki figo ya sormak lazim,iki takimda da oynadi.

Real Madrid forumundan alıntıladım İspanyollar da bizden az değil ha hakem eleştirme konusunda :)

217374_142476435824758_100001872079078_277769_5621052_n.jpg

Hala maci tartisanmi var?

Tartismayi sonlandirayim.

Futbolun F sinden anlayan, sirf Barcanin gollerini ve Realin gollerini izlesin.Sadece bugünkü macta bu gollerin farkini izlemek,bu takimlar arasinda daglar kadar fark oldugunu gösterir.

Biri göstere göstere, asirtarak,paslasarak,volleylerle atarken.

Digeri karamboldan attiklarinla kaliyor.

Ayrica Messinin 2-1inde Ronaldonun arkasindan dize cökmüs sekilde kaymasi bukadar yakisamazdi bir maca ve bu oyuncular arasindaki farki göstermeye. Ki Ronaldoyu ben cok severek söylüyorum.

benzema olduğu sürece real madrid clasico kazanamaz

tam bir öküz

ilk maçta rooney tevez gibi isimler rahatlıkla hat trick yapardı

tarih boyunca forvet mevkisinde dünyanın en iyileri oynamış madrid benzema gibi bir öküze ve günü gününü tutmayan higuain e nasıl katlanıyor anlamış değilim

açık ve net benzema real madrid in yüz karasıdır

topu kontrol edip dönene kadar 10 ton kömür yakıyor.

tam bi yakıt israfı

Real'in tek sorunu forvet değil malesef. Coentrao'ya 30 milyon euro vermek yerine çok iyi bir orta saha oyuncusu alınabilirdi en basitinden.

Real'in tek sorunu forvet değil malesef. Coentrao'ya 30 milyon euro vermek yerine çok iyi bir orta saha oyuncusu alınabilirdi en basitinden.

real de sadece ilk maçta eli ayağı düzgün bir forvet olsa net hat trick yapmıştı.

ben coentrao yu beğendim açıkçası sol bekte oynarken.artı real madrid ayarında takımlar adam alırken mecburen bu ücretleri ödemek zorunda kalıyorlar

orta sahadan evvel tarih boyunca dünyanın en iyi forvetlerini oynatmış real madridin artık tartışılmaz bir ismi oraya alması gerekiyor.

1 sene daha bekleyip rooneyi mi alırlar ya da gider tevezi mi alırlar.

ben artık real madridin forvetinde nistelrooydan sonra saçma sapan adamlar görmekten bıktım.

güntekin onay'ın "real madrid takımında dünyanın en iyi üç forvetinden biri mutlaka olmalıdır" tespitini her maç doğruluyorlar

Yalnız ertem şener'in barcayı tuttuğu apaçık ortadaydı :)

benzema yüzünden kupa gitti hem içerde hem dışarda bir rooney olsa iki maçıda net real alırdı barcelona sempatim olmasına rağmen bunu söylüyorum ! geçen sezon manudan ayrılmak isteyen rooneye manuda kalması gerektiğini söylüyordu mou tam tersi alması lazımdı

Tevezi mutlaka almalılar.Ayrıca ronaldonun bireysel oynaması da buyuk sorun.Kac topu ezdi belli degil.Cok hızlı cok guclu ama yeteneklerini kullanmayı bilmiyor.Messi kullanıyor.Aradaki farkta bu.Ronaldo biraz dusunerek oynaması lazım topu aldımı bodoslama gidiyor sora kaptırıyor.Ee hiçbi faydası olmuyor tam tersi takıma zarar veriyor cogu zaman.

bu kaka ne topçuydu milandayken ya büyük hata yaptı oraya gitmekle adam bi depar atardı köşeye bırakırdı plaseyi şimdi bitmiş vallaha.

El Clasico bilançosu 3 gol 2 asist Messi adına:tiphat:

Hala Ronaldo diyenleri ıslak odunla dövmeli kurutup tekrar ıslak odunla dövmeli:sopa:

Üst Alt