# Loïc Rémy - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Loïc Rémy

Cevap: # Loic Remy

"türkspor yine medyayı yere yatırdı.Yalan mediası van nisteltrooy derken türkspor dogruyu buldu. loic remy GSda demiştik. Ama Remy'nin kılı döndü ve bu son dk haberi nedeniyle Remy GS' a gelmeyecek.türkspor gerçekleri yazmaya devam edecek"

:m26::m26::m26::m26::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::D:D:GOOL::f68.gif:

Kılı dönen hleb değilmiydi en son viyana otel fantazisinde.

Türkspor'unda hakkını yememek lazım, geçen sene Baros transferi öncesinde tüm internet sitelerinde Morientes yazıyordu, ilk Türkspor girmişti Baros haberini.

Adamlar haklı olarak havalarınıda atmıştı tabi;

"..VE MİLAN BAROS GALATASARAY'DA!. RESMİ SİTE VE GS TV HABERİ TURKSPOR.NET TEN 6 SAAT SONRA AÇIKLADI.. HAYIRLI OLSUN..

Türkiye'nin ilk kez TurkSpor.Net'ten okuduğu Baros transferinde Sarı Kırmızılı takım adım adım gelerek mutlu sona ulaştı."

https://www.turkspor.net/?o=1&id=42027

Oyuncuyu tanimam etmem fakat Dedric, Fransa milli takimda forma giydi diye Nijeryali degil diye birsey yok ...

Neyse bu haberde yalandir muhtemelen

Tanıyanlar hep süper futbolcu diye bahsediyo ben ilk defa Türkspor aracılığı ile duydum ve haberini koydum alırsak iyi olacağa benziyo

Transfer döneminin en hareketli olduğu şu günlerde, bu ve bunun gibi daha bir çok transfer dedikodusu çıkacaktır karşımıza. Bu konuda Başkanımız Adnan POLAT'ında dediği gibi en sağlıklı haberleri, GS TV ve GS Resmi İnternet sitesinden öğreneceğiz..

"türkspor yine medyayı yere yatırdı.Yalan mediası van nisteltrooy derken türkspor dogruyu buldu. loic remy GSda demiştik. Ama Remy'nin kılı döndü ve bu son dk haberi nedeniyle Remy GS' a gelmeyecek.türkspor gerçekleri yazmaya devam edecek"

:m26::m26::m26::m26::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::D:D:GOOL::f68.gif:

Alican ne oldu hlebi ikna edemedinmi yoksa nazmi ediyor?:D

Niye hleb konusunda bu kadar üstüne gidiyosunuz ki:D gelir merak etmeyin hatta bedava gelicekmiş yeterki Galatasaray olsun demiş.

Üst Alt