Lokomotiv Maçında Senin Tercihin Kim? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lokomotiv Maçında Senin Tercihin Kim?

GSC Kadro Belirliyor

• Kullanılan toplam oy
    39
  • Anket kapatılmış .
Adsız-tasarım.png
Oynaması ihtimalli olan isimler için hazırlanmış ankette çoklu oy seçeneğiyle oyunu kullan GSC 11'ini çıkartalım.
Kesinler: Muslera,Serdar,Nagatomo,Ndiaye,Rodrigues,

Son düzenleme:
---muslera
mariano-ozan-serdar-nagatomo
------fernando--ndiaye-
-----------emre
gumus-----------garry
----------eren

Hocanın Ozan'ı keseceğini sanmıyorum hele hele son oluşan havadan sonra hiç kesmez. Ha iyi mi olur kötü mü olur bilemedim, bir anda bu kadar yük vermek ters tepedebilir sanki.

Şu kadro içerdeki maça göre gereksiz-karmaşık mı olur? Deplasmana daha mı uygun olur korkakça mı olur ben hala kendim bile karar veremedim istediğim 11'e.
Muslera
Mariano Serdar Maicon Nagatomo
Donk Fernando
Onyekuru Ndiaye Rodrigues
Eren

Maicon'un Trabzon'daki rezil hallerini ve Ozan'ın dünkü harika performansını gördükten sonra bana göre kesinlikle Ozan oynamalı. Tabi Fatih Terim idmanlardaki form durumlarını, Ozan'ın CL stresini kaldırıp kaldıramayacağını çok daha iyi gözlemlediği için en doğru kararı verecektir ama Maicon'u oynatıp hatalı bir gol yedirirse taraftar çok tepki gösterebilir. Ozan dünkü duruşu, hal ve hareketleriyle hiç acemi bir oyuncu izlenimi vermediği için 3-4 maç daha bu riske girip uzun yıllar stoper emanet edeceğimiz bir oyuncuya dönüşebilir. Bu bence Maicon'dan daha girilebilir bir risk..

1710806_Galatasaray_SK.jpg

2 Konu açtık bu konu çöp kutusunda arkadaşlar buraya yazmayın artık forumda bile fikir ayrılıkları çok net bu konuda sinana 3 oy çıkmış diğerinde 0 :D

Kim oynar bilemiyorum fakat cidden şimdiden büyük bir heyecan içerisindeyim. Şampiyonlar ligi heyecanı gerçekten hiçbir heyecana benzemiyor. Umarım iyi bir sonuç alırız

Muslera
Mariano Serdar Ozan Nagatomo
Fernando Ndiaye
Onyekuru Akbaba Garry
Sinan

Boldlanmis olanlari oynatirim

Moskova nin defansi cok ama cok agir

------------------------------------------------------Muslera----------------------------------------------
Mariano--------------------Ozan----------------------------------------Serdar----------------------Nagatomo
---------------------------------------Fernando--------------Ndiaye---------------------------------------
Fegh/Onye----------------------------------------Emre-----------------------------------------------Garry
-------------------------------------------------Sinan/Onye-------------------------------------------------

Sinan forvet oynarsa, Onye saga. Onye forvet oynarsa, Fegh saga.
Mariano vs Manuel Fernandes. Mariano icin rahat OLABILIR.
Nagatomo vs Farfan ise Nagatomo cok dikkatli olmasi gerek.

Smolov cezali diyorlar. Lord Eder yani ilk 11de gibi (QTM dogru diyorsa).

Adamlarin OS'si fena degil Krycho denisov ve miranchuk ile . Stoperleri dedigim gibi cok yavas ama geri de kalip'da bizi sinir hastasi edebilirler. Maicon gibiler yani. Takim kompakt arkada kalirlarsa iyi bir silah olurlar. Bir de KORNERLERE DURAN TOPLARA DIKKAT OGLU DIKKAT. Adamlarin neredeyse alayi 2-3 kafa büyük bizden

Moskova nin defansi cok ama cok agir

------------------------------------------------------Muslera----------------------------------------------
Mariano--------------------Ozan----------------------------------------Serdar----------------------Nagatomo
---------------------------------------Fernando--------------Ndiaye---------------------------------------
Fegh/Onye----------------------------------------Emre-----------------------------------------------Garry
-------------------------------------------------Sinan/Onye-------------------------------------------------

Sinan forvet oynarsa, Onye saga. Onye forvet oynarsa, Fegh saga.
Mariano vs Manuel Fernandes. Mariano icin rahat OLABILIR.
Nagatomo vs Farfan ise Nagatomo cok dikkatli olmasi gerek.

Smolov cezali diyorlar. Lord Eder yani ilk 11de gibi (QTM dogru diyorsa).

Adamlarin OS'si fena degil Krycho denisov ve miranchuk ile . Stoperleri dedigim gibi cok yavas ama geri de kalip'da bizi sinir hastasi edebilirler. Maicon gibiler yani. Takim kompakt arkada kalirlarsa iyi bir silah olurlar. Bir de KORNERLERE DURAN TOPLARA DIKKAT OGLU DIKKAT. Adamlarin neredeyse alayi 2-3 kafa büyük bizden
Böyle bir analiz var bilgi sahibimisin doğru mu ? gerçi smolovu dinlendiriyor demiş ya dalgınlık ya da öyle ezberci

Muslera

Mariano Donk Serdar Nagatomo

Fernando Ndiaye

Feghouli Akbaba Rodrigues

Onyekuru

ama hoca muhtemelen forvette eren kazmasini oynatir, defansada maicon copunu koyar, Feghouli yerinede yetersiz olan sinan oynar

Üst Alt