Tier 1 - Lorenz Assignon, Galatasaray’da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Lorenz Assignon, Galatasaray’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiralama bedeli de mi yok? Öyleyse baya iyi anlaşma olur da, saçma bir kiralama ücreti girmese bari.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Opsiyonsuz haaland gelse onu bile istemiyorum..

Kimsenin arka bahçesi değildir Galatasaray..
Opsiyon hem avantaj hem dezavantaj aslında iyi çıkarsa tamam kötü çıkarsa tamamen dezavantaj zorunlu opsiyondan bahsediyorum .alabilir ibaresini koydurabiliyorsan mükemmel. her tür futbolcu için bu geçerli .Zorunluluk kötü birşey.

oyuncu gelir buraya alışır ben kalmak istiyorum derse seve seve orta yol bulunur. iyi anlasma. devre arasında çok para dökmeden alamazsın iyi oyuncu.

anladığım kadarıyla Boey ile çok farklı profil - o yüzden maçlarda o gözle bakmaktan kaçınmak lazım.

bu çocuk çok daha topla ofansif oyuna yönelik gibi duruyor gözümde , defansif olarak Ultra-Mega-Platinum-Plus kademe ve hamle yapan Boey ile farkı net var duruyor.

bu kisitli zamanda opsiyona bakacak degiliz. assignon idare etsin o bölgeyi yazin bakariz. bu bakis acim sadece sag bek pozisyonu icin gecerli. sol taraf 3 aydir bagiriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt