Los Angeles FC, Sneijder'i 2 Yıllığına Kadrosuna Kattı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Los Angeles FC, Sneijder'i 2 Yıllığına Kadrosuna Kattı İddiası!

Herseyi gectim 1 senesi hala varken boyle etik olmayan hareketi yapmasina ne demeli? Hem l.a klubu hem sneijder suan buyuk yanlis icerisinde derhal postalanmali boyle ahlaksiz futbolcular

Doğrumdur bilmem ama şu Amerika ve Çin'e beleş oyuncu veren bir biz varız anlamadım gitti. Bence kalmalı hatta 1 yıllık sözleşme üzerine en az 1+1 daha eklenip 2+1 e çevrilmeli.

2010 yaz döneminde Keita'yı verip yerine Pino'yu almaya benzedi bu olay.

Bir camia daha ne kadar rezil edilebilir merak ediyorum. Takım kalitesi iyice düştükçe düşüyor.

Bekir İrtegün'ü fln da aldık mı stopere tamamdır.

Muslera'da gitsin Volkan Babacan gelsin tam bir kenar mahalle takımı olalım.

eğer sneijder bunlarla anlaştı ise ocak ayına kadar bizde oynasada faydası olmaz. bu iş podoslkinin işine benziyor. sneijderle anlaşıp şimdiden sözleşmesi feshedilip yolların şimdiden ayrılması daha hayırlı olur. yada sezon sonuna kadar kalacaksa faydalanmanın yolunu bulacaz.

Son düzenleme:

072f288275b8d1e28bacac8955231fec.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

amma bulandı ortalık

fenev bu konuda iyi hemen bi açıklama yapıyorlar gereksiz dedikoduları engelliyorlar

2 senedir bi beceremediler şunu,ibrahimoviç kaosunu yaşadılar hala akıllanmadılar

Tudor, Belhanda'yı yerine oynatmayı düşünüyorsa Sneijder yedek kalmaktansa ayrılmak isteyebilir.

Ama böyle bir durumda işler kötü giderse ortalık karışır.

Bu Amerikan ve Çin pazarı bize gelince beleşe alıyor oyuncuları, para verin hainler

Tabi bizim salakların iş bilmezliğide var

Degeri verilen her futbolcu satilir. Belhandayi aldigimiza gore eger sneijderi satip o paraya iyi bir orta saha alabilirsek bizim icin cok iyi olur.

Ama podolskiyi 2 milyona satan adamlar degerini buldurmayi basarabilirmi buyuk soru isareti.

Üst Alt