Lost - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lost

Cevap: Lost

Konusunun stephen king in "Kara Kule" serisinden çalıntı olduğunu düşündüğüm hatta kendi çapımda emin olduğum daha sonra kitabın filme uyarlanışı için lost u çeken kadroyla anlaşıldığını öğrenmem neticesinde dumur olduğum dizidir. Gönül isterdi ki filmde clint baba oynasın ama malum 82 yaşında. Roland Deschain karakteri için ondan iyisi olamaz. Zira stephen king onu düşünerek yazmış. 2010-2011 arasında çekimlerine başlanacakmış. Silahşörü de Huhg Jackman ın ya da Christian Bale in canlandırması bekleniyormuş. Velhasıl kelam bu lost un ana fikri çalıntıdır. Bir de Gilligand's İsland vardır. Ama oradan alıntı yaptıklarını söylemişler zaten. Affettim onu.

Fox'taki dublaj tnt ile aynı mı? Öyle değilse bir daha izlemek istiyorum.Tnt'de Jack her konuştuğunda silah çıkarıp birini vurcakmış gibime geliyor.Polat'ta o sese çok alışınca Jack kardeşimize yakıştıramadım bir türlü.

O karaduman adayı koruyan birşey olarak anlatıldı izleyiciye 5.ci sezonun 10.cu bölümüne kadar izledim, son gördüğüm bi tapınakda Benjamin Linus u çevreleyip ona geçmişten kareler gösterdi o karaduman. Kızının ölümüne seyirci kaldığını anlatmaya çalıştı falan fistan..

Haftaya sali 3 saat boyunca kilitliycek bizi, tabi hala bir b.k anlamiyorum neler olup bittiginden o ayri konu. :D

Yuhfs. Hayatta izlemem arkadas, hele o ikinci sezonu kimse bana izletemez. Kitledi diye diyorum yoksa cok guzel bir dizi oldugundan degil. Cok daha sevdigim diziler var, yalnizca bu biraz kilitci bi dizi. Yoksa bi numarasi yok bence.

lostu severek izliyorum ama bu teori olayları abartılıyor sanki hani seyrettikten sonra biraz üzerine konuşursun ama insanlar değişik anlamlar çıkartıyor eminim yönetmenler bu kadar ince eleyip sık dokumuyorlardır ama işte zevkler ve renklerde tartışılmaz

lostu severek izliyorum ama bu teori olayları abartılıyor sanki hani seyrettikten sonra biraz üzerine konuşursun ama insanlar değişik anlamlar çıkartıyor eminim yönetmenler bu kadar ince eleyip sık dokumuyorlardır ama işte zevkler ve renklerde tartışılmaz

Ufuk emin ol yönetmenler ince eleyip sık dokuyorlar..;)

bak şimdi hani jacop un yaşadığı heykel var ya o nun arkadadan çekilmiş resmi var heykelin altında ki eteğin çizgi yönleri sol tarafa doğru başka bir resimde sağ tarafa doğru adamlar adada 2 tane heykel mi var diye tartışıyorlar tamam 2 tane mi 1 tane mi var şuan için belli değil ama bu bana kalırsa ufak bir hata ben bu tip düşünenler için söyledim hani lostu tanrılaştırmışlar artık

statue.JPG

Resim yukarıda birde zaten bu heykelde mısır mitolojisinde tanrıcaymış :D ayrıca dizinin başlamasına 5 gün var :D

Arkasını falan incelemeyin heykel bile olsa ayıptır. :D Açıkçası sadece meraktan izliycem.Nasıl bağlayacaklar acaba :S

Şu Lost'a o kadar ara veriyorlar ki insan yeni bölüm izleyince daha önce neler olmuştu diye zor toparlıyor yahu:D

Üst Alt