Love4football'un kirli çamaşırları [Dalga 1 & 2] - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Love4football'un kirli çamaşırları [Dalga 1 & 2]

Cevap: Love4football'un kirli çamaşırları [Dalga 1 & 2]

Hayır yahu kolay değil. Hesapta benim ismim yazsa bile kolay değil çünkü onu benim yazdığımın ispatlanması çok zor. Mahkemelik bile olsa, bir şey çıkmaz. Çıkması için küfür eden kişinin yaptığını itiraf etmesi lazım. Bilişim suçlarını tespit etmek falan oldukça zor. Açarım fake bir hesap, proxy üzerinden saydırırım istediğime geçerim kimse de bir şey bulamaz.

Kelime kelime doğru. Az önce avukatım ve aynı zamanda kız arkadaşımla konuştum, tam dediğin gibiymiş. :asd:

Diyor ki, herkes herkese dava açabilir, sokaktan geçen adama, bunun bana borcu var diye dava açabilirsin, bu hakkın var, ama ispatlayamazsın. Twitter, facebook olayları da buna benziyor dedi.

2. sefer acılan Drog-Baros hesabı da Love4football denen sahısla alakalı. Dikkat ederseniz, sürekli irtibat halindeler ve Love4football'u saksaklayan mesajlar mevcut. Halbuki eski Drog-Baros benim hatırladıgım kadarı ile gayet ciddi bir uslub ile yazan ve kimseyle muhattap olmayan biriydi. Dahası Love4football denen sahtekar Drog-Baros denen arkadasın yazmadıgı sacma sapan yazıları o yazmıs gibi gösterip milleti bu arkadasa karsı kıskırtmıstı. Milleti hem aslı olmayan haber ve duyumlarla hemde sahte hesaplarla kandırıyor.

Eski Drog Baros'a da sallıyordu bence, o ayrı ama efendi bir adamdı. Şu anki dalga geçilmek amacı ile açılmış çok belli. Akla ilk gelen ister istemez, ilk günden beri onunla uğraşan biri oluyor.

Eski Drog Baros'a da sallıyordu bence, o ayrı ama efendi bir adamdı. Şu anki dalga geçilmek amacı ile açılmış çok belli. Akla ilk gelen ister istemez, ilk günden beri onunla uğraşan biri oluyor.

Julio Cesar, Ronaldingo falan demisti, kesinlikle hit amaclı haberlerdi mesela. Fakat arada saglam seyler aktardı. Selcuk Inan-Hasan Sas olayını herkezden günler evvel yazması büyük basarıdır. Hatta millet burada Hasan Sas bu falan diyordu.

Kelime kelime doğru. Az önce avukatım ve aynı zamanda kız arkadaşımla konuştum, tam dediğin gibiymiş. :asd:

Diyor ki, herkes herkese dava açabilir, sokaktan geçen adama, bunun bana borcu var diye dava açabilirsin, bu hakkın var, ama ispatlayamazsın. Twitter, facebook olayları da buna benziyor dedi.

Kız arkadaşın avukatsa işin zor abi. Saygılar. :tiphat:

Love football, Can Çolfan denilen adamla uğraşma gibi bir şeyler dedi forumdan kendisini savunan birine.

O vatandaş ve yandaşı gelsin, burda konuşsun. Öyle internet ortamında laf etmeyle olmuyor bu işler. Hiçbir duyumcuyu takip etmedim şu zamana kadar. Adamlar bir kere kandırıyor tamam diyorlar, ardından devamı geliyor. Kimse kusura bakmasın, 2. kez kanıyorsanız bunlara, kabahat sizdedir. Yazdıklarımı genel olarak yazdım. İsmim belli, cismim belli. Twitter adresim de yazıyor, illaki muhbirleri vardır. :)

O vatandaş ve yandaşı gelsin, burda konuşsun. Öyle internet ortamında laf etmeyle olmuyor bu işler. Hiçbir duyumcuyu takip etmedim şu zamana kadar. Adamlar bir kere kandırıyor tamam diyorlar, ardından devamı geliyor. Kimse kusura bakmasın, 2. kez kanıyorsanız bunlara, kabahat sizdedir. Yazdıklarımı genel olarak yazdım. İsmim belli, cismim belli. Twitter adresim de yazıyor, illaki muhbirleri vardır. :)

Muhbir değil, bizzat forum üyesi hepsi. Transfer Nöbetinde kim konuşuluyorsa anında duyum olarak geçiyorlar :D

Arkadaslar konuda surekli ismim gecmis.cevap vermek icin yaziyorum benim arkadasla aalakam yoktur.hatta biz kendisiyle hukuksal bir durumda tanistik.ve konuyu acan meteye sorarsaniz meteyi mete lehine de uyaran benim.kendisinin kolpa haberleri coktur.saglam haberleri ve duzgun muhabbeti de iyidir.kendisi bir muhabirdir.almanya kampina gitmis oradan ozel fotolar paylasmistir.ben burada kimseyi temsil etmiyorum ve bu arkadasi da takip ediyorum edicem.lutfen birdaha bnele anilmazsa sevinirim.kendi sahsi twitterim da vardir.

Bak gelmiş bile, aşşağıdan gözetliyor. :) Bunların hepsini yetiştir olur mu?

Ne yem attım be, çıt çıkmadı. :)

Kim olduğunu bile bilmediğiniz birisinin mesajlarını neden bu kadar ciddiye aldığınızı , neden suçlu yakalamış gibi davrandığınızı anlamadım.

İnsanlar istediklerini istedikleri şekilde yazmakta özgürdürler.Buradan herhangi bir kişinin mesajlarını derleyip toparlasanız yine aynı tutarsızlıklar olacaktır.

Ben de okuyorum adamın dediklerini.Sonuçta hepsi duyum ve çok ciddiye almamak böyle tepki vermemek gerekir.Bu konuda yapılan hakaretlerin foruma ahalisine yakışmadığını düşünüyorum.

Love burda arkadaşlar o kadar belliki.Ne konusulsa hemen twit atiyor burda.işi gücü yok arkadasin.

Kim olduğunu bile bilmediğiniz birisinin mesajlarını neden bu kadar ciddiye aldığınızı , neden suçlu yakalamış gibi davrandığınızı anlamadım.

İnsanlar istediklerini istedikleri şekilde yazmakta özgürdürler.Buradan herhangi bir kişinin mesajlarını derleyip toparlasanız yine aynı tutarsızlıklar olacaktır.

Ben de okuyorum adamın dediklerini.Sonuçta hepsi duyum ve çok ciddiye almamak böyle tepki vermemek gerekir.Bu konuda yapılan hakaretlerin foruma ahalisine yakışmadığını düşünüyorum.

Onca Galatasaraylı ile dalga gecmesine izin vermek en basta bir Galatasaraylıya yakısmazdı. Diger taraftan arkadas beni tehdit etti. Kendisini elestirmem icin yeterli bit neden mi?

Galatasaray taraftarını kandırmaya çalışmak bence yeterince kötü bir şey. Zaten insanların böyle boş bir iş için neden vakit harcadıklarını da hiç anlamıyorum. :)

Mete ve Namık'ın yazdıklarına ek olarak, son günlerce sıkça sorulan, neden bu isimler sansürlü neden paylaşmak serbest değil sorularına cevap niteliğindedir.

Geçen forumda bana sormuştun mesela Burak şimdi biraz daha anlatabildik mi?

Üst Alt