Lube Ayar İfadeye Çağrıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lube Ayar İfadeye Çağrıldı

Cevap: Lube Ayar İfadeye Çağrıldı

lubeayar Lube Ayar

Az önce istanbul emniyet müdürlüğü'ne ifadeye çağrıldım. savcılık daveti daha şık olmaz mıydı? yine de bildiğimizi anlatma şansıdır, kaçmaz!

Yalnız bu nasıl bir mesajtır ya neyi kaçmaz kuş beyinli misin sen, ne biliyorsan gidip istediğin zaman suç duyurusunda bulunabileceğini bilemiyor musun neyin pollyannacılığı bu ya kimlerle uğraşıyorlar allah emniyetimize sabır versin.Şaka gibi bir hal almaya başladı artık.

Özgener ve Serdal adalıda olduğu gibi arkadaşım gelirmisin 2dk diyip göz altına alırlarsa ne gülerim ha :D

lubeayar Lube Ayar

Az önce istanbul emniyet müdürlüğü'ne ifadeye çağrıldım. savcılık daveti daha şık olmaz mıydı? yine de bildiğimizi anlatma şansıdır, kaçmaz!

Yalnız bu nasıl bir mesajtır ya neyi kaçmaz kuş beyinli misin sen, ne biliyorsan gidip istediğin zaman suç duyurusunda bulunabileceğini bilemiyor musun neyin pollyannacılığı bu ya kimlerle uğraşıyorlar allah emniyetimize sabır versin.Şaka gibi bir hal almaya başladı artık.

Ya bırak orda amirim yok öyle bişey ben yapmadım falan üüüüüüü diye zırlar böyle burdan klavyeden artislik yapıyo ama bakalım oraya yapabilecekmi münasip yerlerinde bişeyllersallıyo yok şu telefon konuşması emniyetin elinde var yok şu var bu var fenerin delillere gelince siz nasıl ulaştınız gizllik devam ederken diyo.Sa---lak işte

Emin ol senin bildiklerinden de polisin hiç haberi yoktur. :asd:

Yarın çekerler ayarı buna.

Yarın sorulan ilk sorulardan biri :Senin bu ismini ve soyadını hangi mubarek yanyana getirdi.Söyle elini öpecem :D

Üst Alt