Lübnan’ın Başkenti Beyrut’ta Korkunç Patlama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lübnan’ın Başkenti Beyrut’ta Korkunç Patlama

Ne bitmez bir cileymiş bu 2020.
Dünyada olanlardan ziyade, benim de başıma gelmedik kalmadı.
2020 lanet bir sene.
Anneannem vefat etti, bayram sabahı 3 haftalık arabamı hurdaya çevirdiler.
Başka bir gün benim ufaklığa araba çarptı.
Dükkanlar batma noktasından döndü.
Bir işçim de Covid tespit edildi.
Bir Covid olmadığım kaldı, o da en geç kışa doğru olur.

Bu sene bitmez deyim size, daha bizi neler neler bekliyor.

Gscimbom mobil

Olay çok yeni. Güvenlik güçleri, Hizbullah dahil ilk belirlemelere göre havai fişek depo patlaması, suikast değil diyor. Ama bizim Twitter’da yazan g.tümün Ortadoğu analistleri işin içinde İsrail var hedef Hizbullah, Hariri diye yazıp duruyor.

Olay tazeyken yapılan bu konuşmalar ölülere saygısızlıktır.

Olay çok yeni. Güvenlik güçleri, Hizbullah dahil ilk belirlemelere göre havai fişek depo patlaması, suikast değil diyor. Ama bizim Twitter’da yazan g.tümün Ortadoğu analistleri işin içinde İsrail var hedef Hizbullah, Hariri diye yazıp duruyor.

Olay tazeyken yapılan bu konuşmalar ölülere saygısızlıktır.
Bunlar gibi. Videoda tek dikkat çeken mantar. Genelde nükleer patlamalarda oluyor diye biliyorum.

Bilgim yok. Ama mantar gibi yükselen şey deniz suyu gibi görünüyor.
VPW5moQda7g4lgefHxeASgeUkkNu3mx7toeqIXVATyXdJhQkr7FCYb5n4Wwa_-xdrtcWHKViR2ezGaBASmyqYVgZ7YblKtyIVGEmJAtZWcgd99nunCuf5o4

Bunun ufak versiyonu gibi.

yahu nükleer patlama tamda havai fişeklerin patır patır patladığı ana mı denk gelmiş. videoları dikkatle bakın ilk bi patlama olmuş sanırım zaten çekimler ondan sonra başlamış önceki patlamaya dikkatli bakınca içerisinde halen patlayan fişekler gözüküyor.

Üst Alt