# Lucas Biglia - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Cevap: # Lucas Biglia

Cimbom'un gözdesi Fener'in takibinde

Galatasaray'ın iki yıldır renklerine katmak üzere yoğun çaba harcadığı Anderlecht'in Arjantinli orta sahası Lucas Biglia'ya Fenerbahçe de talip oldu

Bu sezon aldığı başarısız sonuçlarla taraftarlarını üzen Fenerbahçe, ara transfer dönemindeki sessizliğini bozmaya hazırlanıyor.

Sabah'ın haberine göre Stoch'u Galatasaray'ın elinden kaparak sezona flaş transferlerle başlangıç yapan sarı lacivertliler, bu sefer ezeli rakiplerinin iki yıldır peşinden koştuğu Anderlecht'in Arjantinli orta saha oyuncusu Lucas Biglia'yı yakın takibe aldı.

Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda 24 yaşındaki futbolcu ile iletişime geçen yönetim, ikinci yarı öncesinde bu transferi tamamlamak istiyor.

Arjantinli oyuncunun sarı lacivertli kulübe gelmesi halinde ise gidecek isim Cristian Baroni olarak gözüküyor. Brezilyalı orta sahayı bonservissiz göndermeyi düşünmeyen Fenerbahçe yönetimi, tecrübeli futbolcuyu ülkesindeki bir takıma kiralamayı planlıyor

Cimbom'un gözdesi Fener'in takibinde - Goal.com

Biglia ile ciddi girişimlerimiz varsa culio faktörü ile bizi seçer;),Bu arada ben bu habere inanmıyorum..Bence Fb'ye önermek için böyle bir haber yapmışlar..Çoğu gazete fb medyası

iş paraya kalırsa kesin alır fener hiç affetmez...

stoch ve dia dan sonra biglia ile de bir kez daha elimizden adam kapmış olurlar...

Lucas Biglia, ego satıyor. Böyle adamlar gelsede Türkiye'de oynamaz, yatar. Gelmesini istemiyorum şahsen, nereye giderse gitsin.

Üst Alt