Lucas Leiva 1 Ay Yok! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucas Leiva 1 Ay Yok!

600lucas_OKUWZ.jpg

Transfer döneminde Galatasaray'ın gündemine gelen Lucas Leiva, adale sakatlığı nedeniyle 1 ay sahalardan uzak kalacak.

Liverpool'un Huddersfield ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan Lucas Leiva'nın durumunun ciddi olduğu ortaya çıktı. Brezilyalı oyuncu, adale sakatlığı nedeniyle en az 1 ay forma giyemeyecek. Bu da Lucas Leiva'nın sezonun açılışını kaçıracağı anlamına geliyor.

Lucas Leiva, orta sahada savunmaya dönük bir oyuncu arayışındaki Galatasaray'ın da gündemine gelmişti. Sarı-kırmızılı yönetim, Lucas'ın transferi için Liverpool ile masaya oturmuş; görüşmeler olumlu geçmişti. Son sakatlığın ardından yönetimin nasıl bir politika izleyeceği merakla bekleniyor.

NTV Spor

Alalim. Belki daha ucuza kapatabiliriz transferi.

Leiva iyilesene kadar Hamit oynar, zaten Hamit 1 ay sonra sakatlanir yine muhtemelen.

Aslında benim anladığım yönetim Lucas Leiva ve Johansen'i almak istiyordu. Lucas Leiva'yı önce alıp, Johansen'i de eğer Dzemaili'yi satsalardı alacaklardı. Şimdi Johansen'i alıp, Dzemaili giderse de şuandan daha makul bir ücrete Leiva'yı alabiliriz.

Üst Alt