Lucas Ontivero'nun Sözleşmesi Feshedildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucas Ontivero'nun Sözleşmesi Feshedildi

Düşünün bir Galatasaray oyuncusu lokal bazda büyük takımlar hariç her yerde forma giyer,normal şartlarda ama ''GALATASARAY OYUNCUSU'' diyorum,bunlar çer çöp kimse istemiyor..
Düşünün nasıl bir zihniyetle yönetildik ve yönetiliyoruz..
Galatasaray bu kafayla hiçbir halt yiyemez,satar arazileri gene borç olur 10 yılda demedi demeyin..
Bu kafanın mantelitenin değişmesi lazım,çözümü defalarca yazdım her zaman yazıyorum..
1-) Bir kere Dünya'da saygın bir sportif direktör atayacaksın öyle 50.000 €-100.000 €luk adam değil kaliteli bir transfer parası kadar..
Bu adam 7 yaştan tut A takıma kadar herşeyi koordine edecek oda ekibini kuracak..
2- Bir finansal şirketle anlaşacaksın,kulübün her kuruşu şeffaf olacak herkes bilecek öyle seneden seneye bilanço olmaz,her ay yayınlayacaksın..
3-Yönetim sadece idari işlerle uğraşacak önlerine kağıt gelecek imza atacaklar protokollere katılacaklar vs vs..
Finansal şirket yönetecek Galatasaray'ın bütçesini para onlarda olacak..Sponsor bulma,reklam,kampanya herşey..
4-Taraftar üyeliği açacaksın ve 10 tl ile 1000 tl arasında ve vip dediğimiz üst limit 10.000 tl olabilir aylık abonelik parası alacaksın..
Bununla beraber Vip dediğimiz üyelere oy kullanma hakkı vereceksin liseli olsun olmasın,adam yatırım yapıyor..
Diğer üyelere
.Storelerde indirim kuponları
.Florya'da oyuncularla buluşma resim hatıra gezi imkanı (kura ile)
.Otopark indirimi (stadyum)
.Aslan Adası gezi,eğlence vs vs (kura ile)

Bu şekilde yönetilirse Galatasaray 10 yıla kalmaz
Şampiyonlar Ligi finali oynar!

Herşey fasa fiso,forvet lazım,sağ bek lazım,bize bu sistem lazım..

Yöneticilerden bilmem ama Aysal ve Mancini'nin bu transferden para kaldırması bana mantıklı gelmiyor.

Bu bedelle sözleşmeyi feshetmek yerine de sözleşmesi bitene kadar kiralamak daha karlı olurdu muhtemelen.

O günün şartlarında böylesine birine 2 M € bonservis vermek gerçekten aşırı mantıksızdı. Aysal'ın bende para kaldırdığını düşünmüyorum ama Yöneticiler veya Mancini Ocak 2014 transferlerinden sağlam komisyon almıştırlar nerede saçma salak oyuncu var milyon €lar vererek aldılar o dönem

O günün şartlarında böylesine birine 2 M € bonservis vermek gerçekten aşırı mantıksızdı. Aysal'ın bende para kaldırdığını düşünmüyorum ama Yöneticiler veya Mancini Ocak 2014 transferlerinden sağlam komisyon almıştırlar nerede saçma salak oyuncu var milyon €lar vererek aldılar o dönem
Mancini Ontivero'dan komisyon kovalamak yerine sezon sonu tazminatını alsa daha karlı çıkardı.Benim bildiğim komisyon %15-20'dir hadi daha fazla olsun yine de dünyaca tanınan bir td bu rakamlar için ismini tehlikeye atar mı?Üstelik istese alabileceği kat kat fazla bir tazminat varken?

Diğer transferlerden alınan yerli futbolcuları tanıdığını bile sanmıyorum.Hajrovic'i Ünal Aysal arkadaşının önerisiyle almıştı sanırım.Telles de scout transferi zaten.Bu transferlere sadece onay vermiştir.

Üst Alt