# Lucas Rodrigo Biglia - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Rodrigo Biglia

Cevap: # Lucas Rodrigo Biglia

Oyun tarzı bizim Ayhan a benziyor.Top ayağına yakışıyor.Top sürmesi ve topla çıkışları iyi.Bu adam gelirse pas yapan ve rakibi yoran bi orta sahamız olur.

Başka transfer olmadığını farzedekten

***********Transfer***********

Sabri****Transfer*****Servet**Hakan

************Topal**************

Kewell*****Ayhan*****Biglia****Arda

*************Baros*************

Transfer olmasada iyi kadromuz var be ranktaşlar.

Ersin sabrinin oldugu yerede kesin transfer lazım..Hocada istiyormuş sanırım.4-3-3'de beklerini yi olması lazım..

Ersin sabrinin oldugu yerede kesin transfer lazım..Hocada istiyormuş sanırım.4-3-3'de beklerini yi olması lazım..

Aslında Sabri 4-4-3 e çok yatkın bi sağbek olabilir ama 18 sindeki Sabri neyse şimdi Sabride o.Gram geliştiremedi kendini.Sadece orta açmayı ve sakin oynamayı bi öğrenseydi süper olurdu.Bu sisteme yatkın bi oyuncu bence

Ya arkadaşlar kaynak nedir neden bukadar eminsiniz hoşgeldin felan resmi açıklama yapılmadan ümitlenmeyin derim. Biz neler gördük uçaktan indi inecek felan filan..

Ersin böyle olabilir..

----leo franco---

neill-servet--???--balta

-------Topal-------

-- -Biglia--Arda

--Gio--------kewell

-------baros------

Listemizdeki oyunculara göre kurdum..OLeguer yazmak bile istemiyorum;)

Harika bir transfer olur Biglia. Kime inanacağımızı şaşırdık tabi bu arada :) Bir de ayrı bir şey söylemek istiyorum. Wikipedia'yı kaynak gösteren ya da orda var tarzı açıklama yapan olursa ceza alsın. Her haberde hemen vikide var vikide şöyle böyle bıkkınlık verdi. Her viki mesajının altında bir hayırsever viki nin çalışma şeklini anlatmaktan bıkmıştır. Artık bilmiyorum ayağı yapmasın kimse. Herkes öğrenmiştir aşağı yukarı. Ceza olsun iddalıyım viki bilmiyorum diyenler hemen bildiklerini hatırlayacaklardır.

---------------?????

uğur - servet(emre) - cacares - balta

----------------topal

----------biglia------arda

------gio-----------------kewell

-------------baros

Arkadaşlar bukadar umutlu olmanız güzel ama kaynak falan hani gezdim sayfalarıda,göremedim yada gözümden kaçtı ;).

Ersin böyle olabilir..

----leo franco---

neill-servet--???--balta

-------Topal-------

-- -Biglia--Arda

--Gio--------kewell

-------baros------

Listemizdeki oyunculara göre kurdum..OLeguer yazmak bile istemiyorum;)

Gerçekçi düşünmek gerekirse M.Topal 4-3-3 ün oyuncusu değil.M.Topal ın çok iyi oyuncu olduğunu hepimiz biliyoruz ve hemfikiriz.Ama Mehmet oyunun iki yönünü oynayamıyor.Sadece defansif.Ofans yok.Bu yüzden bu sistem ona göre değil.(Bence)

uA nin Admini yazdi diyorsunuz bu haberi kendisi Hleb ile anlasdik diye bir haber yapmamismiydi?

Insallah dogru bir haberdir. Biglia harika bir adam.

Üst Alt