# Lucas Rodrigo Biglia - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Rodrigo Biglia

Cevap: # Lucas Rodrigo Biglia

eğer geçen gün f5li demirkol büyük bir transfer duyumu aldım taraftarlar bayram eder diyebiliyorsa ne mutlu bize bakın adamlar ne kadar tırsıyor iyi birisini alırız diye:D

eğer bir orta saha alınacaksa geçmişte rijkaardın yönettiği takımlarda oynamış oyuncu(deco) ya da kendi vatandaşı(vdv) olursa ilk planda bizim için çok yararlı olacağı kanaatindeyim.

eğer bir orta saha alınacaksa geçmişte rijkaardın yönettiği takımlarda oynamış oyuncu(deco) ya da kendi vatandaşı(vdv) olursa ilk planda bizim için çok yararlı olacağı kanaatindeyim.

Riquelmede Rijkaardla çalıştı hatta Barca Quaresma,Riquelme ikilisine baya bir para saçmıştı ama Riquelmede Quaresmada hayal kırıklıgı yaratmıştı o sezon Okadar isterim ki Riquelmeyi tam aradıgımız adam ama onu bize yar etmezler gibime geliyor

Ben Rijkaard Riquelme gönderildikten sonra Barcelona'yı çalıştırdı diye biliyorum. Beraber çalışmadılar.

riquelme 4-3-3'ün orta sahasında oynayabilecek bir oyuncu değil.

klasik eski 10 numaralardandır riquelme, o tür oyuncuların devri kapandı artık.

ayrıca boca'da bitirecektir futbol hayatını, başka takıma gideceğini sanmıyorum.

riquelme 4-3-3'ün orta sahasında oynayabilecek bir oyuncu değil.

klasik eski 10 numaralardandır riquelme, o tür oyuncuların devri kapandı artık.

ayrıca boca'da bitirecektir futbol hayatını, başka takıma gideceğini sanmıyorum.

yok her türlü sistemde oynar ama gelmez, adam yerinde kral gibi Avrupa defterini tekrar açacağını sanmıyorum.

Üst Alt