# Lucas Rodrigo Biglia - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Rodrigo Biglia

Cevap: # Lucas Rodrigo Biglia

murat abi büyütülcek bi sorun olduğunu düşünmüyorum tartışmaya değmez ;)

tamam kardeşim sorun değil.ZATEN BİZİM ARAMIZDA HİÇ SORUN OLAMAZ ÇÜNKÜ BİZ GALATASARAY'LIYIZ !!!!

bgdaae.jpg

Bilenler, bilmeyenlere anlatsın..

https://fossacimbom.blogspot.com DA HABERİ ÇIKMIŞ BU FUTBOLCU KİM DİYE :D

Biglia gelirse inanilmaz yararli olur da, bu bloglar artik insanin canini iyice sikti yahu somuruyorlarmis gibi geliyor..

Biglia gelirse inanilmaz yararli olur da, bu bloglar artik insanin canini iyice sikti yahu somuruyorlarmis gibi geliyor..

katılmıyorum abi.Kimsenin bişey sömürdüğü yok.blog basit bir site.sahiplerine para ya da ünlülük vs. kazandırmıyor.Bilgi veriyorlar isteyen alır isteyen almaz diyorlar.Bence beğenmeyen okumasın.:ka21:

katılmıyorum abi.Kimsenin bişey sömürdüğü yok.blog basit bir site.sahiplerine para ya da ünlülük vs. kazandırmıyor.Bilgi veriyorlar isteyen alır isteyen almaz diyorlar.Bence beğenmeyen okumasın.:ka21:

Haklisin bir gelirleri falan yok inanma konusuna gelince ben bazen canim istedigi icin Fotogol a inaniyorum..

Ama bazen blog larda sanki oyle bir havaya girilior ki alin size su transferleri solicem ben ILAHINIZ im artik gibi bir havalr seziyorum..

Burda bu blog su blog demiyorum bazi bloglar...

Bu LUCAS BİGLİA'NIN yanında birde EDEN HAZARD GELSE 3-4 sene içinde real madrid'e adam başı 50 milyon euro'dan satarız :D

Ya başka taraftar sitelerine baktım da, bizim forum resmi site gibi kalıyor. Herkes bir duyum almış, kafalarına göre isim sallıyorlar.

Üst Alt