GSC Haber - Lucas Torreira: "Hulk'a benzedim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Lucas Torreira: "Hulk'a benzedim"

1695755998624.png

Lucas Torreira, Süper Lig’de 1-0 kazandığımız İstanbulspor mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu.

“Çok mutluyum. Zor ve üst üste maçlar oluyor. Çok çalışıyoruz. Ligde en üst seviyede devam edip Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmamız gerekiyor. Ligde en üstte devam ederek Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bugün biraz yorgun gözükmüş olabilirim. Bunun sebebi biraz önce anlattığım şeyler. Elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz.”

“BU TEMPOYLA DEVAM ETMELİYİZ”

“Çok fazla mücadele etmemiz gerekiyor. Çok kaliteli bir kadromuz var. Yeni gelen arkadaşlarla birbirimizi tanıyoruz. Hocamıza alışmaya çalışıyorlar. Hafta sonu önemli bir maçımız var. Milli araya kadar bu tempoyla devam etmemiz gerekiyor. Geçen sene şampiyon olduk. O zaman da çok çalışıyorduk. Şimdi bu çalışmayla, bu formaya gereken saygıyı göstermeye çalışıyoruz.”

- Bugün sahada yeşile büründü herkes, sosyal medyada Hulk yakıştırması yapıldı kendisine. Ne düşünüyor?

"Maç önünde Hulk benzetmesi aklıma gelmişti. Polemik yaratmak istemiyorum, ligimiz kaliteli bir lig. Sahaların daha iyi olması gerektiğini düşünüyorum ama biz keyif almaya çalışıyoruz. Benim geldiğim yerde de çok iyi sahalar yoktu zaten. Girer oynarız. Taraftarla birlikte maçın keyfini çıkarmaya çalışırız. Bizim için en önemlisi budur."

1695756003351.png

Tff başkanı Mehmet büyükekşi

zeminlerden kulüpler sorumlu federasyon değil. biz Sadece denetimini yapıyoruz. ligdeki 20 takımdan sadece 8'inin çim sorumlusu var

3 ay önce şampiyonlar ligi finali oynanan stadın zeminine bak. Büyük rezalet bu sprey boya ile boşlukları kapatma.

maç 15 dakika daha sürse bizim takım böyle olacaktı
shrek-filmi_16_9_1593520946.jpg

Müthiş rezalet yav. Sibiryada bile şu durumu nadiren görürsün.
Olmuyorsa suni çim yapacaksın.
Şurada hava atmak için ş.ligi oynatmak için çabalıyorsun 3 ay sonra rezalete bak.

Ama Arapların bir tarafına dil darbesi atalım maçları arabistanda yapalım. Uefa Fifa şu ülkede futbolu komple yasaklayıp tüm turnuvalardan men etse yeri. Rezalet üstü durum. Ayıp ayıp vallahi ayıp ya.
Şike yapılır affedilir, sahalar tarlaya döner futbolun yöneticilerinin umurunda olmaz.
Rezil herifler.

Üst Alt