GSC Haber - Lucas Torreira: "Okan Buruk tarafından çalıştırılmak benim için bir onur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Lucas Torreira: "Okan Buruk tarafından çalıştırılmak benim için bir onur"

20240214_163111.jpg

Lucas Torreira: "Bizim için çok önemli bir maç. Rakibimiz farklı bir şekilde oynayabilir ama biz her maçtaki gibi yüzde yüzümüzle oynamak zorundayız. İlk maçta evimizde oynamanın bir avantaj olacağını düşünüyorum."

Lucas Torreira: "Tabii ki de bizim amacımız Şampiyonlar Ligi'nde devam etmekti. Oyun açısından baktığınızda daha fazla puan almamız gerektiğini düşünüyoruz. Kulübümüzün bu turnuvadaki tarihini biliyoruz. Her turnuvada baktığımız ilk şey önümüzdeki maç olur. Adım adım gidiyoruz."

Lucas Torreira: "1.5 senedir buradayım. Burada bulunduğum süre içerisinde nasıl oynadığımı görüyorsunuz. Ben, tutkuyla oynayan bir oyuncuyum. Sırtımda soyadım yazıyor ama benim için önemli olan formanın önündeki arma."

Lucas Torreira: "Okan Buruk tarafından çalıştırılmak benim için bir onur. Umarım uzun süre burada birlikte başarılar kazanacağız."

Bu adami 6 milyon euroya transfer etmek Turk futbol transfer tarihindeki en buyuk basarilardan biri. 20 verip almis olsaydik kimse niye bu kadar para verildi demezdi.

Üst Alt