GSC Haber - Lucas Torreira: "Sırtımda soyadımı, üzerimde bu armayı taşıyorum. İkisine de çok saygım var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Lucas Torreira: "Sırtımda soyadımı, üzerimde bu armayı taşıyorum. İkisine de çok saygım var"

1706557924081.png

Futbolcumuz Lucas Torreira, Süper Lig’de 2-1’lik skorla kazandığımız Gaziantep FK mücadelesinin ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Lucas Torreira: "Yüzde yüzümü verdiğim için mutluyum. Sırtımda soyadımı, üzerimde bu armayı taşıyorum. İkisine de çok saygım var."

Lucas Torreira: "Şimdi toparlanmamız gerekiyor, önümüzde önemli maçlar var. Kendimize gelmek önemli. Galibiyetin tadını çıkaracağız fakat zor bir deplasmana gideceğiz. Giydiğimiz formanın önemini biliyoruz. Buna yakışacak şekilde hareket ediyoruz. Şampiyon olmak istiyoruz!" (GS TV)

Hemen yeni sözleşmeyi editleyin İyi oynadığı maçtan sonra %5 daha alsın.

Yönetimin yerinde olsam şampiyonluk primi olarak boeyden gelen paradan bir 3 milyon Euro prim dağıtırdım

Lan şu adama sahada yardım edecek birini alın taş olsa dile gelir isyan ederdi 2 senede

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah aşkına şut çalış.Şut çekebilsen bi 30 milyonda senden kazanırız.Şut çekebilsen her maç daha kolay olur.Şut çalış sana çok yakışacak

Üst Alt