Lucescu: ''Galatasaray’ı çok seviyorum'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: ''Galatasaray’ı çok seviyorum''

eğer bu vizyonsuz yönetimle çalışmayı kabul etmişse başarıya doymuş emekliliğinin tadını çıkarmak isteyen bir lucescu var karşımızda demektir ! lucescu çok kurt hocadır ben bu yönetimle çalışacağını asla sanmam

Oğluna iş arıyor. Şimdi Galatasaray'ı seviyorum dersin tabi. Altın vuruş loading...

Sent from my iPhone using Tapatalk

inşallah ya brezilyalılarla iyi anlaşıyor. telles bruma geri gelir yanına brezilyadan bir kaç tsl üstü adam gelirse seneye yine şampiyonluğa oynarız.

gelip ne yapacaksın bizde bu yönetim ve bu futbolcularla kariyerinin riske atma zaten yaşlısın şurda 3-5 yıl daha max takım çalıştırırsın onuda bize gelip kalp krizi ile sonuçlandırmak istiyorsan sen bilirsin hoca.

eğer bu vizyonsuz yönetimle çalışmayı kabul etmişse başarıya doymuş emekliliğinin tadını çıkarmak isteyen bir lucescu var karşımızda demektir ! lucescu çok kurt hocadır ben bu yönetimle çalışacağını asla sanmam

Eğer söylentiler doğruysa bu işin içinde ya yönetim değişecek seçim var.Yada bir şekilde albayrak mevcut yönetime dahil olacak.Yada son ihtimal dediğin gibi paraya doydu biraz dalgasını geçecek bizim yönetimle :)

Shakhtar da yaptigini bizim takima yapamaz, cunku o maddi imkan yok bizde. Herkes Shakhtar in oyle ucuz oyuncular falan aldigini dusunuyor ama yaniliyorlar, genelde iyi bonservis paralari oderler ozellikle Brezilyali genc oyuncular icin.

Douglas Costa ve Alex Texeiera'yı 6'şar milyona almışlar. Bir tek Willian'a 14 milyon verdiler (35 milyona sattılar), bunu da Porto'nun scout yöneticisini transfer ederek yaptıklarını yazmıştım, head scout doğru adamı kimi nerde bulacağını biliyor.

Douglas Costa ve Alex Texeiera'yı 6'şar milyona almışlar. Bir tek Willian'a 14 milyon verdiler (35 milyona sattılar), bunu da Porto'nun scout yöneticisini transfer ederek yaptıklarını yazmıştım, head scout doğru adamı kimi nerde bulacağını biliyor.

Bize de oyle bir ekip lazim, scout ekibi+teknik heyet+yonetim anlayisi buna uygun olmali.

Bize de oyle bir ekip lazim, scout ekibi+teknik heyet+yonetim anlayisi buna uygun olmali.

Tek adamı alıp başına koysan yeter yaw, Fener şu İtalyan bi herifi getirmişti onun gibi, ama Porto'dan. En çok bi futbolcu maaşına malolur sana yılda ama transferde sana dünyanın parasını kazandırır, bilmediğin saçmasapan adama para harcamazsın.

Lucescu veya düzgün bi hoca olsun uçarsın da.

Son düzenleme:
Tek adamı alıp başına koysan yeter yaw, Fener şu İtalyan bi herifi getirmişti onun gibi, ama Porto'dan. En çok bi futbolcu maaşına malolur sana yılda ama transferde sana dünyanın parasını kazandırır, bilmediğin saçmasapan adama para harcamazsın.

Dogru ama o oyunculari oynatacak, gelistirtecek bir teknik ekip de lazim. Porto veya Benfica dan birini almak lazim.

Yaninda Tasion, Marlos ve Srna yı getirsin.

-----------------------Muslera
Srna -------Transfer Chedjou ----- Telles
----------Transfer------------Taison
Marlos -----------Sneijder----------- Bruma/Sinan
----------------------Transfer

Üst Alt