Lucescu Geliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu Geliyor!

Kaynak ne bilmiyorum ama bütün suçu yine teknik direktöre atmak için yapılmış bir haber. Sen ilk 11'e 7-8 transfer yapman gerekirken yapma en iyi oyuncularını da sat sonra niye böyle oldu diye düşün.

Bir ara Nasri Galatasaray'da son dakika diye bir paylaşım vardı. Emre Arslan 'dı sanırım. Ona benziyor aynı bu da, paylaşan kaynağını belirtmeli.

Son düzenleme:
Beyler çok kaynak arıyorsanız, illa kaynak lazımsa sizler için AMK yeter, orada var.

Ancak benim kaynağım AMK değil.

Perşembe günü elenirsek Tudor her halükarda zaten gidecek. Böyle bir ihtimal olması muhtemel ama Lucescu nasıl bir katkı sağlar bilinmez. Eğer elenirsek her şey olabilir. Ama elenip başkasının gelmesi mi, yoksa devam edilmesi mi daha iyi olur diye düşündüğümde ben Ostersund'u eleyip devam etmeyi yeğlerim. Çünkü Avrupa'da artık başarıya ihtiyacımız var. Belhanda-Imbula ikilisi orta saha oynayacaksa, sol bek alınacaksa, kanat alınacaksa neden iyi şeyler olmasın ?

Elenmezsek de Eylül-Ekim ayında aynı şey olacak.

Dursun yaptığı hainlikleri sürekli TD'ler üzerinden üstünden atmaya çalışan ve aptal taraftar kesimi kandırmaya çalışan bir şahıs.

Yarın atıyorum Nasri gelsin taraftarın %90'ı yine bu şahısa ''büyük başkan'' diyecek.

O derece omurgasız bir camiayız.

Ben genel olarak tek forvet oynanan sistemlerin hiç birini benimseyemedim. 4-3-3 olacaksa bile kanatların gol ayağının sağlam olması ve iyi koşular yapıyor olması gerekir. Aksi takdirde Gomis gibi orta sahaya kadar gelip top almaya çalışan gereksiz bir sistemin içinde kendini buluyor ileri uçtaki oyuncu...

Emre Arslan'in yatacak yeri yok zaten.

Hala piskin piskin siritiyor buralarda.

jesus%252520and%252520sheep.gif

Üst Alt