Lucescu: "Süper Lig'de Türk oyuncu bulamıyoruz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: "Süper Lig'de Türk oyuncu bulamıyoruz"

Bu bunak gitse ne olacakki yerine gelecek zenol bundan beter ağlamaya başladı şimdiden.Baştaki zihniyet virüslü olduktan sonra bunlar sadece piyon olarak kalır.Gerizekalı adamlar yabancı sınırı gelince miili takımın bir anda brezilya gibi olacağını sanıyor.Şeytan lakaplı yalaka istinasız her programında istiklal marşı okuyan adam yok diye zırvalıyor.Tabi yerli çöplere ödenen paralar kesilince bazılarınında avantaları kesiliyor otamatik.

Bu herif ve tüp kafa Türk futbolunu bitirmeye gelmiş bu bellide. Yahu bu Trabzonspor,Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarı niye bu yabancı muhabbetine tepki göstermiyor. Ben anlamıyorum.

Galatasaray'ın kararı: Yabancı sınırı kuralı...
Ezeli rakipler yabancı sınırı için yine karşı karşıya geldi. Beşiktaş ve Fenerbahçe kuralın değişmesini istiyor, Galatasaray 'devam' diyor.

07/02/2019 Perşembe Takvim

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye karşı...

Birçok alanda birbirlerine rakip olan Türkiye'nin 3 büyük takımı, bu kez yabancı sınırı nedeniyle görüş anlaşmazlığına düştü. Bir süre önce alınan bir kararla Süper Lig'deki yabancı sınırlamasının masaya yatırılması kararlaştırıldı.

TFF ve Kulüpler Birliği bu konuları önce kendi arasında, sonrada yapılacak bir toplantıda masaya yatıracak. Yabancı sınırı gelmesini isteyenlerin başında Fenerbahçe ile Beşiktaş geliyor.

Yabancı sınırının aynen devam etmesini isteyenlerin başını ise Galatasaray çekiyor. İki taraf da gerekçelerini TFF'yle paylaştı ve gözler çıkacak karara çevrildi.

DENEME SÜRESi BiTiYOR

Yabancı sınırı teknik direktör Fatih Terim'in de desteği ile 14'e çıkarılmıştı. O dönemde tecrübeli hoca, "4 sene deneyelim. Ondan sonra durumu masaya yatırır, yeniden müzakere ederiz" demişti.

Bu sezonun bitimiyle yabancı kuralının deneme süresi bitecek. Bu karar üzerinden gidilerek yeni kural netleşecek.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

angry-spongebob-awesome-angry-mob-gallery-encyclopedia-spongebobia-of-angry-spongebob.jpg

Yalnız düşünüyorum da o dönem başımızda Allahtan dursun gibi beceriksiz biri vardı da bizim tdmiz olmadı.yoksa fbnin bu sezonki durumuna düşebilirdik

Üst Alt